„Hyperice Hypervolt Go 2“ masažuoklio apžvalga

Hyperice Hypervolt Go 2 smūginio masažuoklio apžvalga

Pistoletą primenantis „Hypervolt Go 2“ – tai lengvas, stilingas ir pakankamai universalus kūno masažuoklis, kuris padės apalaiduoti įsitempusius raumenis ir padės atsigauti po sunkios treniruotės. Kas tai per daiktas ir kokie jo funkcionalumai? Pažiūrėkime.

Ergonomiškas dizainas ir mažas svoris

Vertėtų pabrėžti, kad „Hyperice Hypervolt Go 2“ buvos specialiai sukurtas dažnai keliaujantiems žmonėms. Varlė.lt specialistų teigimu, tai išties lengvas ir kompaktiškas masažuoklis, kurį patogu pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte. Įrenginys sveria tik 680 g ir lengvai telpa tiek į rankinį bagažą, tiek į sportinį krepšį. Ergonomiška pistoleto forma leidžia patogiai laikyti masažuoklį.

Kaip matote, jis tikrai neiškrenta iš rankos masažuojant net ir sunkiai pasiekiamas kūno vietas. Komplektacijoje esančių dviejų skirtingų formų galvučių dėka galima individualiai pasirinkti masažą pagal konkrečios kūno dalies poreikius. Dėžutėje be masažuoklio ir galvučių taip pat rasite įkroviklį ir maitinimo adapterius. Pažiūrėkime detaliau į gamintojo siūlomas masažuoklio galvutes. Kaip jau minėta, komplektacijoje jų yra dvi. Viena yra plokščia, o kita primena kulką. Plokščia „Hypervolt“ masažuoklio galvutė puikia tinka masažui po treniruočių. Ši galvutė pagaminta iš kieto plastiko, todėl skirta vidutinėms ir didelėms raumenų grupėms atpalaiduoti. Ją taip pat galite naudoti giluminiam audinių masažui ir regeneracinei terapijai. Kulką primenanti galvutė taip pat pagaminta iš kieto plastiko ir skirta masažuoti sunkiai pasiekiamas raumenų grupes.

Varlė.lt specialistų manymu, įrenginys stebina savo pagaminimo kokybe. Vertėtų paminėti, kad masažuoklis yra pagamintas bendradarbiaujant su „Apple“ dizaineriais, todėl pradedant nuo pakuotės ir baigiant aksesuarais jaučiasi ta premium produkto kokybė.

Perkusinis masažas dažnais mikro smūgiais, kūno paviršiuje, diskomfortą ir skausmą sukeliančiose raumenų grupių vietose, žmonėms žinomas nuo seno. Panašių metodų yra daugelyje kultūrų. Nuo vantų suomiškose pirtyse iki rytietiškų bambukinių, akmeninių ir gintarinių masažinių lazdelių ir indiškų ilgų masažinių lazdelių. „Hyperice Hypervolt“ smūginis masažuoklis šią techniką perkelia į visiškai naują lygį. Techninių galimybių dėka čia masažo galvutės impulsai, perduodami į raumeninį audinį, yra tokio dažnio ir smūgio jėgos, kad įsiskverbia giliai į raumenis ir sausgysles. Dėl to, nesukeliant jokių traumų, šie impulsai padidina kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą ir sušildo audinius. Tai yra perkusinio masažo gydomojo poveikio pagrindas.

Pagrindinės „Hypervolt Go 2“ masažuoklio savybės

Kompaktiški matmenys, mažas svoris ir egonomiškas dizainas – tikrai ne vieninteliai šio prietaiso privalumai. Svarbu paminėti tai, kad smūginis masažuoklis „Hypervolt Go 2“ pasižymi „QuietGlide™“ technologija. Tai specialiai užpatentuota technologija, kuri užtikrina itin tylų įreginio veikimą. Reikėtų paminėti, kad apskritai „Hyperice“ įrenginiai yra vieni tyliausiai veikiančių tokio tipo masažuoklių rinkoje. Tai ganėtinai svarbi savybė, kadangi tikrai nemažai žmonių erzina garsiai veikiantys masažuokliai. Iš tiesų nėra labai malonus tas triukšmas, ypač kai masažuojamos šalia galvos esančios kūno dalys. Su „Hypervolt Go 2“ tokios bėdos kaip ir nėra, nes jis veikia itin tyliai, todėl galima atsipalaiduoti tikrai labai įvairiomis sąlygomis – tiek žiūrint mėgstamą serialą, tiek persirengimo kambaryje po treniruotės ar keliaujant. 

Kalbant apie šio smūginio masažuoklio savybes, reikėtų paminėti jo ličio jonų bateriją, kuri, priklausomai nuo nustatymų, vienu įkrovimu gali veikti net iki 3 valandų. Tokio pakankamai ilgo veikimo laiko dėka „Hypervolt Go 2“ galima naudoti kelis kartus be dažno įkrovimo. Tai reiškia, kad šis masažo pistoletas puikiai tinka pasiimti su savimi į sporto klubą ar su šeima vykstant pailsėti. Baterijos įkrovimo indikatorius praneš, kada laikas įkrauti įrenginį.

Svarbu paminėti tai, kad „Hypervolt Go 2“ pasižymi trimis vibracijos intensyvumo lygiais, kurie leidžia pritaikyti masažuoklio veikimą individualiems poreikiams. Mygtuko paspaudimu galite padidinti vibracijos greitį, kad veiksmingai masažuotumėte įsitempusius raumenis be nereikalingo diskomforto.

„Hypervolt Go 2“ naudojimo paprastumas

Puiku yra tai, kad naudotis „Hypervolt Go 2“ masažuokliu itin paprasta. Pasak Varlė.lt specialistų, tam nereikia jokių specifinių žinių ar pasiruošimo. Prietaisas įjungiamas vienos – dviejų sekundžių trukmės mygtuko, esančio ant galinės dalies, paspaudimu. Galite pasirinkti vieną iš trijų greičių, o norint perjungti kiekvieną iš jų, tereikia bakstelėti gale esantį mygtuką. Patogios šviesos diodų lemputės parodo, kuris greitis įjungtas. Mažiausio greičio nustatymas puikiai tinka jautrioms vietoms, pavyzdžiui, rankoms ar itin skaudantiems raumenims. Svarbu paminėti, kad labai daug tokio tipo pigesnių masažuoklių neužtikrina efektyvaus masažo tiesiog todėl, kad prispaudus pistoletą stipriau prie kūno, norint pasiekti gilesnius raumenis, jie tiesiog nepajėgia duoti pakankamų apsukų ir sustoja. O štai „Hypervolt“ su tuo puikiai susitvarko ir po masažo procedūros tikrai lieka jausmas, kad tas masažas buvo.
Baterijos įkrovos lygį rodo atskira šviesos diodų juosta, apjuosianti rankenos apačią.

Prietaisą galima sujungti su specialia „Hyperice“ programėle telefone, kurioje galite atlikti atsistatymo rutinas kartu su aiškiai nurodytomis video instrukcijomis. Tai reiškia, kad nusipirkus šį įrenginį naudotojas nepaliekamas nežinioje ir jam nereikia ieškoti informacijos internete, ką su įrenginiu daryti ir kurias kūno vietas kaip apdirbti. Reikėtų paminėti, kad „Hyperice“ programėlė susijungia su „GARMIN CONNECT“, „iHealth“, „STRAVA“ programėlėmis ir stebi jūsų aktyvumą, todėl po treniruotės visuomet rekomenduoja, kokias atsistatymo rutinas atlikti.  

Apibendrinimas

Masažo terapija – puikus būdas, padedantis atsigauti raumenims po bėgimo, svorių kilnojimo ar net ilgos darbo dienos sėdint biure. Prisipažinkite, kad ne kiekvienas gali sau leisti dažnus vizitus pas masažuotoją. Ir tai susiję ne tik su pinigais, bet ir laiku. Naudojant tokį smūginį masažuoklį, kaip „Hypervolt Go 2“, ilgainiui sutaupysite nemažai pinigų ir tuo pat metu patirsite daug masažo teikiamos naudos.

„Hypervolt Go 2“ yra puikus masažuoklis visiems, nepriklausomai nuo to, ar esate sportininkas, ar ne. Šis masažo pistoletas gali padėti pagerinti jūsų judrumą, o jei skauda raumenis, jis gali pagreitinti atsigavimo procesą. Kadangi jis toks mažas, jį lengva naudoti pačiam, tam nereikia kito žmogaus pagalbos (išskyrus galbūt tam tikras nugaros ar kojų dalis), o jei naudosite jį prieš treniruotę, jis gali padėti greičiau apšilti.

Pabaigai, reikėtų paminėti, kad tai nėra vienintelis šio gamintojo dėmesio vertas produktas. „Hyperice“ siūlo ir daugiau pistoletų modelių, pavyzdžiui „Hypervolt 2“, „Hypervolt 2 Pro“ ir kt. įrenginius skirtus profesionaliems sportininkams ir visiems žmonėms, kurie ieško efektyvių būdų raumenų atstatymui.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *