„Huawei P8“: Gorilla Glass 3, keramikinis rėmelis ir pirštų atspaudų skaitytuvas

„Huawei P8“ turėtų pasiūlyti ne tik galingą techninę specifikaciją, bet taip pat ir stilingą dizainą. Remiantis „MyDrivers“ portalo informacija, kinų flagmanas bus aprūpintas korpusu, pagamintu iš stiklo ir keramikos. Įrenginys bus labai plonas (6 mm storio), o už stiklinių elementų tiekimą atsakinga bus „Corning“ kompanija.

Remiantis anksčiau publikuota informacija, „P8“ neturės ekrano, pasižyminčio didesne nei Full HD skiriamąja geba. Vietoj to gamintojas ketina prailginti baterijos veikimo laiką ir aprūpinti telefoną solidžia apdaila. Remiantis „MyDrivers“, populiariausias „Huawei“ išmanusis telefonas turės keramikinį rėmelį, o galinė korpuso dalis ir ekranas bus padengti trečiosios kartos Gorilla Glass stiklu. Įrenginyje taip pat bus pritaikytas sprendimas, pažįstamas iš „Honor 6 Plus“ modelio – dviguba kamera. „P8“ turėtų fiksuoti 13 megapikselių nuotraukas.

Kalbant apie kitas šio flagmano specifikacijas pažymima, kad panašu, jog telefonas turės aštuonių branduolių Kirin 930 procesorių ir 2600 mAh talpos bateriją. Vakarų spaudoje rašoma, kad laukiama 5,2 colių, 1920 x 1080 pikselių skiriamosios gebos ekrano ir…pirštų atspaudų skaitytuvo. Kompanija „Huawei“ „P8“ modelį planuoja pristatyti balandžio 15 dieną Londone. Laukiama įrenginio, skirto Azijos rinkai, kaina yra apie 480 dolerių.

Šaltinis: ThisIsFlash