„HTC Desire Eye“ – naujas įrenginys asmenukių mėgejams

Naują Taivano gamintojo išmanųjį telefoną pateisinti turėtų net ir reikliausieji asmenukių mėgėjai.

Vis daugiau telefonų gamintojų nusprendžia išplėsti geresniais parametrais pasižyminčių įrenginių su priekine kamera pasiūlą. Dažnai tokie telefonai yra aprūpinti specialia programine įranga, leidžiančia padaryti efektyvias populiarias asmenukes. Kompanijos asmenukėms skirtų telefonų (angl. selfie phone) dėka nori patenkti jaunų žmonių, dokumentuojančių kone kiekvieną savo gyvenimo akimirką, poreikius.

Socialiniame tinkle „Twitter“ „upleaks“ ir „htcfamily_ru“ paskyrose atsirado naujo „HTC“ išmaniojo telefono – „HTC Desire Eye“ modelio nuotraukos ir elementų sąrašas. Šis įrenginys išsiskirs net 13 megapikselių priekine kamera ir LED dioda.

Likusi specifikacijų dalis taip pat daro didelį įspūdį. Už našumą atsakingas yra keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 801 procesorius ir 2 GB RAM atminties. Padarytą asmenukę galima bus peržiūrėti 5,2 colių Full HD skiriamosios gebos ekrane.

Jeigu tikėsime nutekėjusia informacija, „Desire Eye“ pasauliui bus pristatytas jau spalio 8 d. įvyksiančios konferencijos metu.

„HTC Desire Eye“:

  • Keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 801 procesorius
  • 2 GB RAM atminties
  • 5,2-colių Full HD ekranas
  • 32 GB duomenims
  • Priekinė ir galinė 13 Mpix kamera su  LED dioda

Šaltinis: engadget, nuotr. upleaks