„GoPro“ praneša apie savo kvadkopterio išleidimą

Amerikiečių kompanija „GoPro“ garsėja veiksmo kamerų, skirtų naudojimui ekstremaliomis sąlygomis, kūrimu ir gamyba. Kameros rado savo pritaikymą filmuojant dinamiškus siužetus, o nedidelių įrangos gabaritų ir svorio dėka jos gali būti tvirtinamos prie skraidančių dronų, kas suteikia galimybę filmuoti iš paukščio skrydžio aukščio. Tačiau „GoPro“ neketina tenkintis vien tik kamerų panašiems įrenginiams tiekėjo vaidmeniu ir ketina išleisti savo asmeninį kvadkopterį. Apie tokį kompanijos sprendimą pranešė šiomis dienomis Kalifornijoje vykstančios „Code Conference“ konferencijos metu „GoPro“ vadovas Nick Woodman.

Šį „GoPro“ kompanijos žingsnį visai nesunku paaiškinti, todėl, kad kai kurie dronų gamintojai, pavyzdžiui, „DJI“ ir „Parrot“ savo įrangą pradėjo aprūpinti asmeninėmis kameromis. Tai reiškia, jog „GoPro“ rizikuoja prarasti savo, kaip veiksmo kamerų dronams tiekėjo, pozicijas. N. Woodman pažymėjo, jog pirmojo „GoPro“ drono pasirodymas numatytas pirmoje 2016 metų pusėje. Kompanijos vadovas žada, jog „GoPro“ pasiūlys platų priedų, skirtų naujam kvadkopteriui, asortimentą.

Nors kol kas nepateikta duomenų, susijusių su šios naujienos kaina, manoma, kad ji atitiks konkurentų „DJI“, „Parrot“ ir „3D Robotics“ produktų kainų lygį ir sieks 500 – 1000 dolerių.

 

Šaltinis: ubergizmo.com

One comment

Comments are closed.