Gigantiškas „iPad Air Plus“ jau pavasarį?

Gandai, apie tai, kad „Apple“ dirba ties nauju planšetiniu kompiuteriu internete sklaido jau kurį laiką. Šįkart naujos informacijos suteikia japonų informacijos servisas „Macotakara“.

Japonų serviso „Macotakara“ redaktoriai tvirtina, kad pažino šio produkto specifikacijas ir schemą bei teigia, kad tai hibridinis įrenginys. „iPad Air Plus“ (šitaip dabar skamba numanomas įrenginio pavadinimas) pasižymi aliuminio korpusu, kurio išmatavimai: 305,31 x 220,8 x 7 mm (storis artimas „iPhone 6“ išmatavimams) ir 12,2 colių ekranu. Servisas informuoja, kad planšetinis kompiuteris veiks „Apple“ kompanijos suprojektuoto „SoC A9“ pagrindu.

Viduje turėtų būti keturi 64-bitų branduoliai bei septintos kartos GPU PowerVR. Reikėtų pažymėti, kad „Imagination Technologies“ kompanija, „PowerVR“ savininkė, žada, kad jos įranga užtikrins 4K skiriamosios gebos vaizdų atvaizdavimą ir garantuos grafinius efektus, artimus tiems, kuriuos siūlo šiuolaikinės konsolės. Papildomai „iPad Air Plus“ turėtų būti aprūpintas keturiais garsiakalbiais, užtikrinančiais stereo garsą tiek vertikalioje, tiek horizontalioje pozicijoje. Kalbant apie ekraną, spėjama, kad tai bus Retina 4K padengtas Gorilla Glass 4 stiklu.

Premjeros data numatyta 2015 metų pavasarį, tačiau visa pateikta informacija dar nėra oficialiai patvirtinta.

airr.jpg

Šaltinis: Macotakara.jp