Geriausios Samsung atminties kortelės: kuo jos ypatingos?

SD (angl. Secure Digital) atminties kortelės yra populiari atminties laikmena, naudojama įvairiuose įrenginiuose, tokiose kaip fotoaparatai, mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kt. Tai nedidelės plokštelės pavidalo įrenginys, kuris yra suprojektuotas duomenims saugoti ir perkelti. Kaip žinia, SD atminties kortelės yra nedidelės, kompaktiškos, tačiau, pasižymi tikrai didele duomenų saugojimo talpa. Jos gali būtina naudojamos ir kaip papildomas atminties šaltinis ir kaip būdas perduoti duomenis iš įrenginio į įrenginį. Įprastai, SD atminties kortelės yra atsparios smūgiams, drėgmei, temperatūrų pokyčiams, tad, jos tikrai yra saugus ir praktiškas pasirinkimas bei būdas duomenims saugoti. Skirtingų atminties kortelių dydžių, talpų pasirinkimas leidžia rasti ir pasirinkti sau tinkamiausią ir poreikius labiausiai atitinkančią atminties kortelę. Na, o jei dvejojate, kokią atminties kortelę pasirinkti – Samsung tikrai turi jums ką pasiūlyti. Tai pasaulyje jau kelis dešimtmečius pirmaujantis „flash“ atminties prekės ženklas, kurio asortimente galima rasti daug ir įvairių atminties laikmenų, o taip pat ir puikias atminties korteles. Kuo ypatingos Samsung atminties kortelės ir kokiomis savybėmis populiariausi modeliai pasižymi? Plačiau – šioje apžvalgoje.

Samsung „EVO Plus“ microSD atminties kortelė

Samsung „EVO Plus“ MicroSD atminties kortelė – protingas ir tikrai geras pasirinkimas. Tai dideliu greičiu pasižyminti, lengvai su skirtingais įrenginiais suderinama atminties kortelė,  kuri suteiks galimybę išsaugoti daug turinio, duomenų ir failų. Na, o didelis jos veikimo greitis garantuos sklandų ir patikimą duomenų perdavimą. Net ir didelius failus, ši atminties kortelė, gebės perduoti itin greitai. „EVO Plus“ atminties kortelė duomenis gali perduoti iki 130MB/s greičiu bei naudoja „U3”, „Class10” greičio klasę. Ši microSD atminties kortelė puikiai tiks telefono atminties praplėtimui, atsarginių kopijų kūrimui, o skirtingų atminties talpų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas ras tokią, kuri geriausiai patenkins turimus poreikius. Be kitą ko, ši atminties kortelė puikiai atlaikys net ir ekstremaliausias naudojimo sąlygas. Ji yra atspari vandeniui, temperatūrų pokyčiams, rentgeno spinduliams, magnetams, smūgiams, kritimams ir nusidėvėjimui. Tad, „EVO Plus“ tikrai taps greitu, patikimu ir saugiu bei ilgaamžiu pasirinkimu.

Samsung „EVO Plus“ atminties kortelė

Samsung „PRO Plus“ microSD kortelė

Greita, efektyvi ir patikima, Samsung „PRO Plus“ microSD atminties kortelė tikrai gali tapti puikiu pasirinkimu. Išskirtinis jos „U3“, „Class10“ klasės skaitymo ir įrašymo greitis, kuris siekia iki 180/130 MB/s garantuos efektyvų, greitą veikimą, duomenų perkėlimą ir įrašymą. Teigiama, kad šis SD kortelės modelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie daug ir dažnai fotografuoja. Dėl itin didelio veikimo greičio, galėsite ne tik sklandžiai fotografuoti, bet ir efektyviai perkelti užfiksuotas nuotraukas. Didelis rašymo greitis ir našus atminties kortelės veikimas leidžia įrašyti kokybiškus, aukštos raiškos vaizdo įrašus ne tik telefonu, fotoaparatu, bet ir dronu. 4K vaizdo įrašai bus išsaugomi su vardiniu V30, UHS greičiu. Be abejo, ši atminties kortelė puikiai tinka ne tik fotoaparatams ir nuotraukų saugojimui. Ji gali tapti puikiu pasirinkimu ir tiems, kurie nori praplėsti įrenginio atmintį, puikiai tinka žaidimams, kompiuteriams, išmaniems telefonams, juose naudojamoms programėlėms išsaugoti. Na, o atsparumo ypatybės ir patvarumas garantuos ilgus naudojimo metus. Ši atminties kortelė yra atspari vandeniui, temperatūrų pokyčiams, įvairiems magnetams, rentgeno spinduliams, smūgiams ir nusidėvėjimui. Tad, tokią atminties kortelę galėsite naudoti net esant sudėtingoms naudojimo sąlygoms. Na, o įrenginyje pritrūkus vietos galėsite nesijaudinti, kadangi, Samsung „PRO Plus“ microSD kortelė gali būti aprūpinta skirtinga atminties talpa. Galima rinktis 128GB, 256GB, 516GB atminties talpos microSD korteles, kurios suteiks tikrai pakankamai vietos nuotraukoms, vaizdo įrašams ir kitiems failams bei duomenims saugoti.

Samsung „Pro Plus“ atminties kortelė

Samsung „PRO Plus“ microSD kortelė su kortelių skaitytuvu

Papildytas atminties kortelių skaitytuvu, Samsung „PRO Plus“ modelis tikrai gali tapti praktišku ir patikimu pasirinkimu. Ši atminties kortelė yra lygiai tas pats, anksčiau aptartas „PRO Plus“ modelis, tačiau, skiriasi tuo, jog komplekte turi atminties kortelių skaitytuvą – adapterį. Tokia pat greita, naši, patvari ir atspari, ši Samsung atminties kortelė puikiai tiks tiems, kurie nori universalaus ir plačiai panaudojamo atminties įrenginio. Jei įdėsite šią microSD kortelę į SD kortelių adapterį, joje saugumus duomenis galės nuskaityti tie įrenginiai, kurie palaiko SD korteles. Tai itin naudinga tiems, kurie naudoja senesnės kartos kompiuterius ar kitus įrenginius, nepalaikančius microSD kortelių. Be kitą ko, ši Samsung atminties kortelė garantuos tikrai efektyvų ir patikimą veikimą, o galimybė rinktis iš 128GB, 256GB bei 516GB atminties talpų užtikrins, kad sau tinkamą ras kiekvienas.

Samsung „PRO Plus“ atminties kortelė su kortelių skaitytuvu

Samsung „PRO Endurance“ microSD atminties kortelė

Samsung „PRO Endurance“ microSD tipo atminties kortelė – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina patvarumą bei ilgaamžiškumą. Tai SD atminties kortelė, kuri yra sukurta taip, jog užtikrintų ilgaamžį veikimą ir gali būti naudojama pastoviam, dažnam duomenų įrašymui ir perrašymui. Dėl šios priežasties, šis microSD atminties kortelės modelis puikiai tinka vaizdo stebėjimo kameroms, vaizdo registratoriams ir panašaus tipo įrenginiams. Be to, Samsung „PRO Endurance“ microSD kortelė gali įrašyti ir perrašyti iki 140 tūkstančių valandų duomenų, o tai yra daugiau nei 16 metų. Jei šie stulbinami skaičiai jūsų dar nepapirko, naudinga paminėti ir tai, kad „PRO Endurance“ microSD kortelė efektyviai optimizuoja didelių vaizdo įrašų failų tvarkymą, o skaitymo ir įrašymo greitis siekia 100/40 MB/s. Be to, FHD ir 4K raiškos palaikymas užtikrina, kad svarbiausios akimirkos bus įrašytos itin aiškiai ir detaliai. Negana to, ši atminties kortelė yra be galo patvari. Ji atlaikys net ir atšiauriausias aplinkos sąlygas. Ji yra atspari magnetams, rentgeno spinduliams, vandeniui, smūgiams, ekstremalioms temperatūroms ir susidėvėjimui. Tad, ši microSD atminties kortelė tikrai gali tapti puikiu pasirinkimu. Galima rinktis iš keturių, šios atminties kortelės, atminties talpų: 32GB, 64GB, 128GB bei 256GB. Toks platus pasirinkimas yra be galo praktiškas, o pati Samsung „PRO Endurance“ microSD kortelė verta dėmesio bei investicijų.

Samsung „PRO Endurance“ atminties kortelė

Talpios, kokybiškos, patvarios ir atsparios Samsung microSD kortelės kiekvieną nustebins savo našiu, greitu ir patikimu veikimu. Užsukę į Varle.lt internetinį prekybos centrą tikrai rasite visas, šioje apžvalgoje aprašytas Samsung atminties korteles bei platų jų pasirinkimą. Užsukite ir išsirinkite sau tinkamiausią – čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *