„ECS LIVA X“ – išmanaus telefono dydžio mini kompiuteris

Kompanija „ECS“ kovą pristatė mini kompiuterį „ECS Liva“, kuris buvo palankiai vartotojų sutiktas. Jau po devynių mėnesių gamintojas nusprendė kiek atnaujinti savo įrenginio konstrukciją tokiu būdu įvesdamas į rinką „ECS Liva X“ modelį, pasižymintį žymiai geresniais parametrais nei jo pirmtakas.

Reikėtų pripažinti, kad naujasis korpusas atrodo geriau nei turėjo pirmasis modelis. Viduje – platforma paremta procesoriumi Intel Bay Trail-M arba Bay Trail-I priklausomai nuo pasirinkto varianto, 2/4 GB DDR3L atminties, 32 GB arba 64 GB eMMC flash atminties, integruota vaizdo plokštė Intel HD Graphics, tinklo plokštė Gigabit Ethernet bei jungiamumo moduliai Wi-Fi 802.11b/g/n ir Bluetooth 4.0.

Be to mini kompiuteris turi vieną USB 3.0 ir dvi USB 2.0 jungtis, HDMI įvestį, VGA, audio jungtis, mSATA ir RJ45. Visuma pasižymi tokiais išmatavimais: 135 x 83 x 40 mm, o korpusas suderintas su VESA 75/100 standartu, kuris reiškia, kad yra galimybė turėti all-in-one tipo kompiuterį. „ECS LIVA X“ bus parduodamas su Windows 8.1 versija, tačiau taip pat bus prieinamas variantas be operacinės sistemos. Rinkoje įrenginys pasirodys kitų metų pradžioje, tačiau kainos klausimas kol kas lieka paslaptimi.

Šaltinis: ECS