Džemperiai

 

Sportiniai drabužiai plačiai naudojami tiek moterų, tiek vyrų. Džemperis – universalus rūbas, dažnai dėvimas įvairiais metų laikais. Interneto parduotuvėse galite išsirinkti įvairių dydžių ir stilių džemperius. Tačiau norint džiaugtis kokybišku drabužiu, verta atkreipti dėmesį ne tik į drabužio išvaizdą, bet ir jo kokybę bei funkcionalumą.

 

Dydžių atitikimas

Ne retai moterys perka tai, kas gražu, o internete tokių drabužių gausu. Deja, gavusios prekes kartais galite nusivilti, jog nuotraukoje atrodęs puikus džemperis yra visiškai ne Jūsų dydžio. Todėl renkantis džemperį svarbiausia pasirinkti tinkamus išmatavimus. Kadangi vienodų dydžio standartų nėra, kiekvienas gamintojas gali rinktis savo žymėjimą.

 

Net jei esate pripratę rinktis dydį pagal raides, ne kiekvienas gamintojas turės visus XS, S, M, L, XL dydžius. Kartais konkrečios linijos pradedamos gaminti nuo L dydžio ir tai gali smarkiai suklaidinti pirkėją. Taip pat dydžius priimta žymėti ir skaičiais. Nepaisant to, kokį dydį dažniausiai nešiojate, geriausia rinktis džemperį pagal jo išmatavimus. Tam reikia žinoti savo krūtinės apimtį, pečių plotį, rankovių ilgį ir visą drabužio ilgį. Pasirinkę Jūsų išmatavimus atitinkantį džemperį, tikrai nesuklysite.

 

Medžiagos kokybė

Geras džemperis turi būti iš kokybiškos medžiagos. Moterys dažnai prioritetą skiria itin švelnios natūralaus pluošto medžiagos džemperiams, kurie priglunda prie odos, bet leidžia laisvai judėti. Jei džemperis daugiau skirtas vakariniam šiltam apsirengimui, geriausia rinktis daugiausiai medvilnės turinčius džemperius, nes šie drabužiai itin šilti ir greitai nedrėksta. Aptempti ir figūrą išryškinantys džemperiai gali būti iš poliesterio ir elastano. Atkreipkite dėmesį į džemperio apačią – jei džemperis apačioje šiek tiek rauktas, jo apačia turėtų būti iš lastiko, kad džemperis nekabėtų ir neprarastų formos.

 

Detalės

Koks moteriškas drabužis, jei jis neturi kokių papuošimų ir detalių. Džemperiai moterims taip pat siuvami atsižvelgiant į tai, kad moterys mėgsta puoštis net jei tai ir sportinis drabužis. Ieškančioms ne tik grožio, bet ir kokybės, geriausia rinktis džemperius, kuriuose yra vandeniui atsparūs užtrauktukai. Mėgstančios patogumą gali rinktis džemperius su „kengūros“ kišenėmis, kuriose patogu šiltai laikyti rankas.

 

Moterys nebūtų dailiosios lyties atstovės, jei nemėgtų išsiskirti net ir sportiniais rūbais. Dažnai damos ieško išskirtinio originalaus drabužio. Internete galite įsigyti įvairių spalvų džemperius, ant kurių galite užsidėti savo pasirinktą užrašą ar paveiksliuką. Renkantis tokį drabužį geriausiai ieškoti medvilninio džemperio, ant kurio ypač gerai laikosi spauda, tokį drabužį lengva skalbti ir prižiūrėti.