„Dyson Cyclone V10 Absolute“ apžvalga [VIDEO]

Dyson V10 Absolute_Apzvalga

„Dyson Cyclone V10 Absolute“ užtikrina tikrai efektyvų valymą, sulaiko mikroskopinio dydžio daleles ir neleidžia kenksmingoms dalelėms bei dulkėms patekti atgal į orą. Lyginant su ankstesniu modeliu „Dyson V8 Absolute“, „V10“ pasižymi 40% didesne dulkių talpa. Varlė.lt specialistai pažvelgė detaliau, kaip atrodo ir ką siūlo ne pats pigiausias ir nepaisant to, vienas geidžiamiausių dulkių siurblių rinkoje.

„Dyson V10 Absolute“ komplektacija

Dulkių siurblys pasižymi tikrai turtinga komplektacija. Pakuotėje viskas kruopčiai supakuota atskirose dėžutėse. Komplektacijoje yra platus antgalių rinkinys: tiesioginės pavaros valymo šepetys, minkštas valymo volelis, kombinuotas antgalis, antgalis siauroms vietoms valyti, mini motorizuotas siurbimo šepetys, minkštas šepetys dulkių valymui ir įkrovimo stotelė.

„Dyson V10 Absolute“ dizainas

Pasak Varlė.lt specialistų, vizualiai „Dyson Cyclone V10 Absolute“ primena tarsi ginklą iš ateities. Rankena, skaidrus korpusas, aplink išdėstytos vamzdžių pavidalo iškyšos – ciklonai, dulkių konteinerio atidarymo būdas ir pistoletą primenanti rankena lemia, kad šis įrenginys išties atrodo futūristiškai. Tačiau jei kalbėtume rimtai, reikia teigti, kad už viso šio vizualinio grožio slypi patikrinta ergonomika. „Dyson Cyclone V10 Absolute“ patogu laikyti rankoje ir jo svoris yra puikiai subalansuotas. Pagrindiniai korpuso elementai yra pagaminti iš ABS plastiko, skaidrus konteineris – iš polikarbonato. Įrenginio surinkimas išties be priekaištų, aukščiausios klasės kokybė jaučiama iškart.

Varlė.lt specialistai atkreipia dėmesį, kad išoriniams elementams negresia pirštų atspaudai ir matomas pasidengimas dulkėmis. Sidabrinė spalva gerai paslepia ir visokius galimus įbrėžimus, kurie visada atsiranda su laiku eksploatuojant įrenginį.

Per visą dulkių konteinerio perimetrą yra išdėstyti vamzdeliai – ciklonai. Skaidrus dulkių konteineris leidžia vizualiai kontroliuoti jo užpildymo lygį. Šiame modelyje dulkių surinktuvo talpa yra 0,76 l. Dulkių ištuštinimas vyksta tikrai higienišku būdu, be visiško kontakto su purvu. Tai užtikrinti padeda pritaikytas specialus „nutaikymo ir iššovimo“ principas.

Vertėtų paminėti, kad uždara „Dyson Cyclone V10 Absolute“ filtravimo sistema surenka 99,97 % itin smulkių dalelių, kurių dydis tik 0.3 mikrono. Dulkių siurblio konstrukcijoje naudojama penkių pakopų filtravimo sistema. Pirmiausia atsijojamos didelės šiukšlių dalelės, vėliau – pūkai, vilna. Trečiame etape 14 ciklonų nukreipia smulkias dulkes į konteinerį. Tada oras išeina per filtrą, kuris yra prieš variklį. Atkreiptinas į dėmesys į pritaikytą linijinę konfigūraciją. Variklio „nutaikymo ir iššovimo“ sulygiavimas su dulkių surinkimo talpa ir ciklonu leidžia orui tiesiogiai būti įtrauktam pro valymo šepetį į ciklonus tiesia linija. Svarbu paminėti, kad filtrai yra plaunami ir juos plauti rekomenduojama bent kartą per mėnesį.

Įkraunama baterija yra rankenos apačioje. Taip pat čia yra jungtis maitinimo šaltiniui prijungti. Įkrovimą valdyti leidžia LED indikatorius. Viršutiniame krašte yra trijų padėčių jungiklis, kurio dėka galima keisti siurbimo galią. Paleidimo mygtukas yra ant pačios rankenos.

„Dyson V10 Absolute“ veikimas

„Dyson“ dulkių siurblys generuoja didesnę nei 79 000 g jėgą, o tai reiškia, kad net ir mikroskopinės dalelės patenka į konteinerį. Modelis turi tris siurbimo režimus – nuo ​​silpniausio iki stipriausio. Stipriausiame režime „Dyson V10 Absolute“ yra pakankamai triukšmingas, tačiau, Varlė.lt specialistų teigimu, tikrai ne daugiau nei tradicinis dulkių siurblys. Vertėtų pažymėti, kad aerodinaminis variklio korpusas reguliuoja oro srautus aplink variklį ir sumažina triukšmą.

Apžvalgos herojus turi „Allergy Standards Limited“ sertifikatą, o jo konstrukcija reiškia, kad skirtingai nei tipiniai dulkių siurbliai, jis negeneruoja nemalonaus kvapo bei dulkių pasklidimo ore. „V10“ konstrukcijoje yra atsižvelgta į sandarumą aplink ciklono mazgą ir guminį tarpiklį aplink filtrą – jų dėka visa sistema yra sandari, o tai neleidžia dulkėms, alergenams ir bakterijoms vėl patekti į orą.

Turbūt svarbiausias klausimas: kaip veikia ir siurbia „Dyson V10 Absolute“? Iš tikrųjų atsakymas labai paprastas: dulkių siurblys veikia puikiai ir sudėtinga rasti kokių nors jam priekaištų. Daugybė antgalių komplektacijoje užtikrina valymo efektyvumą pasiekiant ir siurbiant skirtingus paviršius. Ir vienas didžiausių šio įrenginio privalumų be didelio siurbimo galingumo yra tas, kad tai belaidis modelis. Žinoma, ličio-jonų bateriją reikia įkrauti, o įkrovimo metu siurbliu naudotis negalima. Taip pat tiesa ta, kad kai kuriems naudotojams gali nepatikti „Dyson“ veikimo laikas, tačiau čia svarbu akcentuoti tai, kad jis priklauso nuo režimo. Silpniausiame režime siurblys veikia apie 60 minučių, vidutiniame – apie 30 minučių, o galingiausias režimas užtikrina apie 10 minučių veikimą. Pilnam dulkių siurblio įkrovimui reikia apie 3 valandų. Dulkių siurblį patogu įkrauti pasitelkiant sienoje montuojamą įkrovimo stotelę.

Apibendrinimas

„Dyson Cyclone V10 Absolute“ yra vienas geriausių belaidžių dulkių siurblių rinkoje. Tai modelis, kuris gali visiškai pakeisti laidinį dulkių siurblį namuose. Lyginant su jo pirmtaku, „Dyson Cyclone V10 Absolute“ modelyje yra patobulinta konstrukcija, padidinta siurbimo galia ir didesnė šiukšlių surinkimo talpa. Apžvalgos herojus siūlo optimalų priedų ir antgalių skaičių efektyviam įvairių tipų paviršių valymui. Kiti neginčytini „Dyson Cyclone V10 Absolute“ privalumai yra naudojimo patogumas bei paprastas ir higieniškas konteinerio ištuštinimo būdas.