Dovanos

Nors liaudies patarlė sako, kad dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tačiau vargu ar šią išmintį galima pritaikyti šiuolaikinei visuomenei. Ir dar kaip žiūrima, todėl kartais padovanojus bet ką ir bet kaip galite patys to nenorėdami atsidurti „juodajame sąraše”. Todėl dovanos šventėms ar netgi dovanoms namams gali tapti rimtu išbandymu net ir nestokojantiems fantazijos.

Dovanos moterims – rimtas iššūkis vyrams

Kartais gali pasirodyti, kad išrinkti dovaną moteriai taip pat paprasta kaip suskaičiuoti iki trijų. Juk moterys kaip šarkos mėgsta viską, kas blizga. Na, nesinori daužyti vyriškų iliuzijų, bet tai netiesa. Moterims patinka dėmesys ir kokybė, todėl jei nusprendėte savo mylimąją pradžiuginti pigiais bižuteriniais auskarais, geriau to nedarykite. Vietoj to nupirkite gėlių, o jei jau nusprendėte dovanoti papuošalus tai rinkitės aukščiausios klasės tauriuosius metalus.

Tiesa, jei jūsų santykiai dar nepribrendo tokioms dovanoms rinkitės mielas, tačiau turinčias tam tikrą prasmę smulkmenas, pavyzdžiui, nuotraukų rėmeliai su jūsų bendra nuotrauka. Paprasta, bet laibai miela dovanėlė. O štai, jei jūsų mergina turi puikų humoro jausmą tai galite drąsiai dovanoti žaidimus skirtus dviems ar kitas pikantiškas smulkmenas. Beje, moterys mėgsta, kai dovana skirta tik jai, tokiu būdu parodote, kad ji jums rūpi, todėl dovanos vakarėliams ar didelėms kompanijoms nėra geriausias pasirinkimas. Tačiau jei taip nutiko, kad tikrai nežinote, ką dovanoti savo moteriai, mielieji vyrai, tiesiog, jos paklauskite.

Medalis turi dvi puses – dovanos vyrams

Mielosios, jei manote, kad Antonio Banderas‘o kvepalai patys geriausi ir vyras tiesiog privalo jais kvepėti, atminkite, kad tai jūsų nuomonė. Visų pirma, dovana skirta tam, kad nudžiugintų jūsų išrinktąjį, o ne jus, todėl dovanokite vyrams, tai ko jie nori. O stiprioji lytis mėgsta praktiškus dalykus, todėl nesibaiminkite, kad barzdaskutė ar bokalai atrodo visai neromantiška dovana, svarbiausia ji naudinga. Vis dėlto, jei nusprendėte, pradžiuginti savo vyrą prabangiais kvepalais ar nauju kaklaraiščiu, tiksliai išsiaiškinkite, kas jam patinka.

Labai platus pasirinkimas – gimtadienio dovanos

Gimtadienis nelygu gimtadieniui. Jei esate pakviestas į „savo bičo“ šventę tai dėl dovanos greičiausiai galite nesukti galvos, jį tikrai pralinksmins linksmos prijuostės, šmaikštūs gėrimo žaidimai, puodeliai su sarkastiškais užrašais ar net originalūs raktų pakabukai. Pakankamai universali dovana gimtadieniui – vakarėlių žaidimai, kuriuos dar galėsite išbandyti tą patį vakarą. O štai jei ketinate dalyvauti savo boso šventėje ieškokite solidesnės dovanos. Puiki išeitis – verslo dovanos: prabangus rašiklis, vyno rinkinys ir pan.

Jei keliaujate į gimtadienį pas vaiką, geriausia pasitarti su jo tėveliais, kurie padės jums nuspręsti, kokią dovaną jam išrinkti. Klaidinga manyti, kad dovanos vaikams tik žaislai. Šiuo metu vaikai pakankamai imlūs naujovėms, todėl nenustebkite, kad tokia smulkmena kaip usb raktai, įdomi knyga ir MP3 grotuvas gali nudžiuginti jaunąjį sukaktuvininką labiau nei pliušinis meškiukas.

Paskutinis „laisvės“ vakaras – mergvakaris ir bernvakaris

Šioms progoms paprastai žmonės nestokoja fantazijos ir šmaikštumo. Šiandien itin populiarios erotiškos ir pikantiškos dovanėlės. Taigi, puikiai tinka ir pliušiniai antrankiai, ir įvairūs sekso žaisliukai, ir gėrimo žaidimai ar šmaikštūs marškinėliai.