10 Valentino dienos dovanų, kurios gali pražudyti jūsų meilę

Netikusios Valentino dienos dovanos

Romantika, žvakės, mielos smulkmenos, kurios sušildo širdį, gardi vakarienė… Toks įprastas vaizdinys, kai kalbame apie meilės dieną. Tačiau norėdami nustebinti mylimą žmogų ir pažvelgti į šią dieną praktiškai, galite su dovana ir prašauti.

Prekybos centro internete „Varlė.lt“ specialistai tvirtina, kad po Valentino dienos pagausėja grąžinamų buities ir higienos prekių.

Lygintuvai, keptuvės, nesvarbu, kad ir „čirviniams“ blynams skirtos, taip pat elektriniai dantų šepetėliai, depiliacijos priemonės – tokių prekių grąžinimą siejame su tuo, ką mylimieji gavo dovanų, tačiau jomis nebuvo itin sužavėti. Visgi banali klasika – gėlės ir saldainių dėžutė – gal būtų saugesnė dovana nei bandymas nustebinti“, – šypsodamiesi pataria specialistai.

Taigi apžvelgiame, ko galbūt nederėtų dovanoti per Valentino dieną, jei nenorite sugadinti romantiško vakaro.

Buities prietaisai

Lygintuvai, skrudintuvės, gal net ir siurbliai-robotai tegu lieka dovanomis iš reikalo, o ne priminimus apie romantiškus antrosios pusės jausmus. Ką reikštų lygintuvas? Kad mano drabužiai susiglamžę arba kad turėčiau pasirūpinti ir mylimojo įvaizdžiu? Nors lygintuvas gali būti karštas, tačiau šiuo atveju garų funkcija gali pasireikšti visu pajėgumu tam, kam bus skirta tokia dovana.

Nuolaidų kortelė

Kad ir kokių intencijų turėtumėte, tačiau praktiškas daiktas kasdieniam vartojimui kažin ar padarys mylimam žmogui įspūdį. Gal visgi geriau būti ne praktiškiems, o spontaniškiems ir šiek tiek beprotiškiems?

Higienos ir kūno priežiūros priemonės

Epiliatorius, burnos irigatorius, celiulito masažuoklis… Gal visgi nenuvertinkite savo mylimo žmogaus – visu tuo jis gali pasirūpinti pats? Antraip tokias dovanas gali suprasti kaip užuominą, kad jam reikėtų kažką tobulinti savyje, neįtinka toks, koks yra. O juk kai myli, tai myli visą žmogų – su visais jo netobulumais!

Marškinėliai su savo atvaizdu

Oi, oi…Čia tokia pati rizika, kaip ir pasidaryti tatuiruotę su mylimojo inicialais. Sakykite nuoširdžiai – kiek kartų ir kur tokius marškinėlius dėvėtumėte? Nebent įsimestumėte juos į vasaros žygį su draugais ir panaudotumėte vietoj naktinių…

Dėžė prezervatyvų

 Čia jau smūgiuojama žemiau juostos, tačiau kažin ar būtų dovanotojas sutiktas aistringu bučiniu apsivijus kaklą ir dar sušunkant „O, taip!” Toje pačioje lentynoje atsidurtų veikiausiai ir sekso žaisliukai. Banalybių banalybė. Riebus minusas.

Gnybtų komplektas („krokodilas“) automobiliui

Čia kaip ir su asmens higiena – gal visgi savo automobiliu pasirūpins savininkas? Nebent laidas ir tempimo trosais norite pasakyti, kad jūsų meilė klimpsta ir jai reikia pagalbos iš pašalies.

Perdovanotas šokoladas

Labai abejojame, kad išpakavę dovaną norėtumėte rasti raštelį: „Myliu tave, mano miela močiute.“ O taip gali nutikti, jei gavote kažkada dovanų ir net neperžiūrėję jas nusprendėte perdovanoti. Dovanotojai dažnai mėgstu į dėžutę įdėti atviruką, palinkėjimą, tad su perdovanotomis dovanomis geriau jau nebandykite įrodyti meilę. Tikėtina, kad dovana adresato širdy paliks didžiulę skylę.

Seksualus apatinis trikotažas

Prisegamos kojinės, nėrinių korsetas, peniuaras – tai dovana mylimam žmogui? O gal visgi sau pačiam, nes taip norite išvysti antrąją pusę? Lyčių lygybė, emancipacija, feminizmas… Galite likti nesuprasti. Seksisto etiketė gali būti švelniausia, kurią jums prilipins meilė. Jei jūsų nemes.

Dovanų kuponas

 Na, gal pinigų jam nupirkti turite, tačiau fantazija ne itin pasižymite. Rožių puokštė ir gigantiškas pliušinis meškinas? Vis geriau, nei atspausdintos ir iškirptos popierinės gėlės, kuriomis nubarstėte namų grindis…

Puodelis su užrašu

Kai jau nesugalvoji, ką padovanoti, tada tik puodelis. Bet juk puodelis ne batai, juos nekeičiame pagal sezoną.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *