Dažniausiai užduodami klausimai dėl HUAWEI įrenginių

DUK dėl HUAWEI

Žiniasklaidoje publikuojamos naujienos apie tai, kokius sprendimus priėmė „Google“ ir „Android“ dėl Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės veiksmų prieš Huawei įmonę lemia, klientų abejones dėl įsigytų šio gamintojo produktų ateities. Dalinamės oficialia gamintojo informacija ir atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl Huawei telefonų ir planšetinių kompiuterių

Huawei

1. Ar ši situacija turės įtakos dabartiniams „Huawei“ pardavimams? Kaip stipriai tai atsilieps pasauliniam CBG (consumer business group) verslui?

„Huawei“ tęs saugumo atnaujinimų ir aptarnavimo paslaugų tiekimą visiems parduotiems ir dar prekyboje esantiems „Huawei“ ir „Honor“ išmaniesiems telefonams ir planšetėms visame pasaulyje.

2. Ar žmonės ir toliau galės naudotis „Google“ paslaugomis tokiomis, kaip „Google Play“ ir „Gmail“ savo „Huawei“ įrenginiuose?

Tai neturės jokios įtakos parduotiems ar dar prekyboje esantiems įrenginiams. Jūs ir toliau galėsite naudotis šiomis paslaugomis.

3. Ar ši situacija turės įtakos „Huawei“ telefonų naudotojams?

Tai neturės jokios įtakos parduotiems ar dar prekyboje esantiems įrenginiams. Jūs ir toliau galėsite naudotis savo telefonais kaip įprasta.

4. Ar naudotojai ir toliau galės atnaujinti savo „Google“ programėles?

Taip.

5. Ar „Huawei“ telefonai gaus „Android Q“?

Detalesnė informacija bus pateikta kartu su tolesniais sistemos atnaujinimo pranešimais.

6. Ar naudotojai ir toliau galės atnaujinti savo ne „Google“ programėles?

Taip, ne „Google“ programėlėms tai įtakos neturės.

7. Ar „Huawei“ išmanieji telefonai ir toliau gaus „Google“ saugumo programų naujinius?

Taip.

8. Jei naudotojai atstatys savo „Huawei“ telefono gamyklinius parametrus, ar jie nepraras galimybės naudotis „Google“ paslaugoms ateityje?

Ne, tai neturės jokios įtakos.

9. Ar tai turės įtakos „Huawei“ produktams, kurie dar neišleisti?

„Huawei“ tęs saugumo atnaujinimų ir aptarnavimo paslaugų tiekimą visiems parduotiems ir dar prekyboje esantiems „Huawei“ ir „Honor“ išmaniesiems telefonams ir planšetėms visame pasaulyje.

10. Ar tai reiškia, kad „Huawei“ paspartins savo nuosavos operacinės sistemos kūrimą ir diegimą?

„Android“ yra atviro kodo platforma ir „Huawei“ reikšmingai prisidėjo prie jos kūrimo ir augimo visame pasaulyje. Mes ir toliau skirsime pirmenybę „Android“ ekosistemos kūrimui bei naudojimui.

11. Ar „Huawei“ išleis savo nuosavą operacinę sistemą birželio 24 d.?

Ne, tai internetu sklindantis gandas. Nežiūrint į tai, dėkojame už jūsų paramą ir dėmesį. Bet kokia informacija apie šią situaciją bus išpublikuota tik mūsų oficialiuose kanaluose.

 

 

Daugiau informacijos čia:

 

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *