Cresyn C510E Dual Chamber Design – puikus garsas švarioms ausims

Juk būna taip, kad jeigu dažnai eksploatuoji ausines, jos ima ir vieną dieną pasibaigia, kitaip tariant tiesiog, susidėvi. Ypač tiek kurie mėgsta klausytis muzikos visur ir visada – eidami į mokyklą, važiuodami į universitetą ar tiesiog šuoliuodami į darbą. Žinoma, yra tokių, kurie mėgsta prie savo mažo ir dailaus MP3 grotuvo prisijungti įrašų studijose naudojamas galingas ausines – jiems susidėvėjimo problema, matyt, mažiau aktuali.

Tiems, kas ieško mažų ir stilingų į ausis įsikišamų ausinių, turiu visai įdomų sprendimą savo rankose, o tiksliau, ausyse. Korėjos kompanija Cresyn daugeliui mūsų tikriausiai nieko nesako. Aš asmeniškai šio gamintojo produkcijos taip pat nežinau. Pasižiūrėjus jų puslapyje produktai atrodo dailiai ir stilingai, bet juk iš vaizdo labai sunku spręsti apie gaminio kokybę arba skambesį. Bet apie viską nuo pradžių. Panašu, kad šis gamintojas ypatingą dėmesį skiria gaminio pakuotei, nes Cresyn C510E įpakuotos itin dailiai ir stilingai. Dėžutė atsiverčia per vidurį tarsi knyga ir čia pat už plastikinio langelio gali pamatyti viską, ką gausi įsigijęs šią prekę. O komplektacija išties puiki, papildomi trijų dydžių antgaliai, maišelis ir dar vieni papildomi kempinės tipo antgaliai ausinėms.

Prisipažinsiu, nesu didelis ausinių gerbėjas, kurios įsikiša giliai į ausį ir vos nepriglunda prie būgnelio. Gal ir pripratimo reikalas, bet su tokio tipo ausinėmis jaučiuosi tiesiog nepatogiai. Be to, labai sunku prisitaikyti tinkamo dydžio antgaliukus tam, kad ausinės tvirtai laikytųsi ausyse. Todėl jei jau reikia kompaktiškų, dažniausiai renkuosi tiesiog įsistatomas į ausis, kurios, beje, irgi ne itin gerai laikosi. Bet Cresyn C510E man buvo tikra staigmena, tai iš principo šių dviejų ausinių tipų derinys. Jos ir kišasi giliai į ausį, bet ir turi praplatėjimą ausies išorėje. Ir dėl to laikosi iš tiesų neblogai.

Beje, kaip jau minėjau, komplekte yra ir kempinės tipo antgaliai. Tai irgi labai įdomus sprendimas. Kempinėles galima suspausti ir įsikišti jas į ausis. Po kiek laiko jos atgauna savo formą ir tokiu būdu užpildo visą ausies angą. Tikėtina, jog visas sukuriamas garsas neišeis pro šalį, o pateks tiesiai į ausį. Išorinėje Cresyn C510E ausinių pusėje yra dailus tarsi iš aliuminio tekintas žiedas. Atrodo dailiai ir stilingai. Ausinės tikrai puikiai tinka tiek solidžiam verslininkui, tiek studentui. Klasikinis dizainas daro savo.

Na, bet svarbiausia yra tai, kaip Cresyn C510E groja. O groja jos išties neblogai. Ir nors gamintojas giriasi, jog ypač puikiai atkuriamas bosas, man jo vis tiek šiek tiek trūksta. Na, bet nėra ko norėti, tokiam dydžiui tikrai puikus rezultatas. Tiesa, garsas skamba idealiai klausant vidutiniu garsumu. Jei garso svirtelę nustumi į maksimumą, ausinės pradeda triukšmauti. Muzika skamba itin bjauriai ir net, sakyčiau, nervuojančiai. Tuo tarpu vidutiniame diapazone užtenka tiek aukštų, tiek žemų. Nesu didelis ekspertas, bet kiek teko bandyti tokio dydžio ausines, šios turi vieną geriausių skambesių.

Kalbant apie ilgaamžiškumą Cresyn C510E turėtų laikyti tikrai neblogai. Ne paslaptis, jog silpniausia ausinių dalis yra jų laidai, o tiksliau, jungčių vietos. Šiose ausinėse jungčių vietos yra papildomai gumuotos, ir tikiu, jog lankstant turėtų laikyti pakankamai gerai. 1,2 metro laidas taip pat puikiai tinka nešiojamiems grotuvams prijungti. Beje, kainos elektroninėje erdvėje taip ir nepavyko surasti. Na, kol kas gamintojo puslapyje teigiama, kad jos pasirodys artimiausiu metu, todėl labai sunku dabar vertinti kainos ir kokybės santykį.