„BEKO BDFN26640XC“ indaplovės apžvalga [VIDEO]

Beko indaploves apzvalga

Dar prieš porą metų daugeliui kildavo klausimų ir abejonių dėl to, ar indaplovė iš tikrųjų yra reikalingas įrenginys namuose. Šiandien indaplovė tapo nuolatine beveik kiekvienų namų įranga, suteikiančia neįtikėtiną patogumą ir užtikrinančia mažesnes energijos sąnaudas. Pasak Varlė.lt specialistų, „BEKO“ indaplovės yra vienas populiariausių šio tipo buitinės technikos įrenginių. Kaip pavyzdį pasitelkiant „BEKO BDFN26640XC“ modelį Varlė.lt buitinės technikos specialistai apžvelgė įdomiausias ir dėmesio vertas šio gamintojo indaplovių funkcijas.

„BEKO“ indaplovės padeda taupyti vandenį, energiją ir laiką

Indaplovės turėjimas namuose reiškia mažesnes tiek vandens, tiek elektros sąnaudas. Jau seniai įrodyta, kad plaunant indus indaplovėje sunaudojama kur kas mažiau vandens nei plaunant rankomis. Pavyzdžiui, Varlė.lt apžvalgos herojus „BEKO BDFN26640XC“ vieno ciklo metu sunaudoja vidutiniškai 9.5 l vandens ir 0.768 kwh elektros energijos. Be to, svarbu nepamiršti to fakto, kad turint namuose indaplovę, apskritai įsitraukimas į indų plovimo procesą tampa minimalus. Tereikia sudėti indus į indaplovę ir vėliau juos išimti, tad „BEKO“ užtikrina išties didelį patogumą kiekvieno kasdienybėje bei be vandens ir elektros dar padeda taupyti laiką, juk pačiam įrenginiui nereikia daug dėmesio.

„BEKO BDFN26640XC“ neužima daug vietos ir puikiai atrodo

Ši „BEKO“ indaplovė, kaip ir kiti šio gamintojo modeliai, pasižymi paprastu, lakonišku minimalistiniu dizainu, todėl puikiai dera tiek klasikinėse, tiek stilizuotose ir moderniose virtuvėse. Gamintojo asortimente platus įvairių dydžių indaplovių pasirinkimas, todėl galite būti tikri, jog lengvai rasite geriausiai jūsų erdvei tinkantį variantą. „BEKO BDFN26640XC“ yra 60 cm pločio indaplovė, todėl ji puikiai tinka šeimai ar keturių ir daugiau asmenų namų ūkiui. Vienu metu joje galima išplauti 16 indų komplektų.

„BEKO CORNERINTENSE“ technologija – tikslaus plovimo garantija

Ko gero daugeliui net jau ir įsigijusiems indaplovę neretai kyla abejonių dėl to, ar tikrai visi indai bus išplauti taip kruopščiai ir gerai. Iš tikrųjų reikėtų akcentuoti tai, kad indų plovimas indaplovėje yra higieniškesnis nei plovimas rankomis, o specialios plovimo svirties „BEKO CORNERINTENSE“ technologija rūpinasi, kad visi indai, net ir sudėti įrenginio kampuose, būtų išplauti taip pat kruopščiai kaip ir sudėti centre. Šios technologijos dėka jums nereikia sukti galvos, kaip geriau sudėti indus į indaplovę, kad jie visi būtų gerai išplauti, nes papildomo sukamo plovimo antgalio dėka stipri vandens srovė pasiekia visus tolimiausius indaplovės kampelius ir tiksliai išplauna indus. Tuo tikrai nesunku įsitikinti jau po pirmojo plovimo išėmus švarut švarutėlius indus.

CornerIntense

„BEKO BDFN26640XC“ – indaplovė, kurioje sunaikinami virusai ir bakterijos

Pandemija išmokė visus skirti ypatingą dėmesį švarai, dezinfekcijai, tačiau tai visada buvo ir tebėra vienas pagrindinių dalykų, užtikrinančių sveiką ir saugią gyvenseną. Nenuostabu, kad įvairūs pažangūs sprendimai bei technologijos vis dažniau integruojamos ir buitinės technikos įrenginiuose, kurių dėka siekti sveikesnio ir švaresnio gyvenimo tikslų yra kur kas lengviau ir maloniau. Tokia yra „BEKO HygieneShield“ technologija, panaudota šioje indaplovėje bei kituose šio gamintojo buitinės technikos įrenginiuose. „BEKO HygieneShield“ technologija – tai speciali dezinfekcijos programa, įkvėpta natūraliai valančių jėgų: saulės ir karštų šaltinių. Šios programos metu sunaikinama daugiau kaip 99 % virusų ir bakterijų. Taigi galite būti tikri, kad šioje indaplovėje išplauti indai bus maksimaliai švarūs ir higieniški.

HygieneShield™

Indaplovė, iš kurios išimsite ne tik švarius, bet ir sausus indus

Apie plovimą jau pakalbėjome, tačiau verta užsiminti ir apie džiovinimą. „BEKO“ tikrai gerai pagalvojo apie tai, kaip greitai ir ekonomiškai išdžiovinti indus. „SelfDry“ technologijos dėka pasibaigus indų plovimo ciklui, indaplovės durelės atsidaro automatiškai ir tai padeda švariems indams išdžiūti žymiai greičiau, o jums tereikia juos išimti: švarius ir sausus. Be to, „SelfDry“ technologijos dėka ši „BEKO“ indaplovė sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos.

SelfDry technologija

Apibendrinimas

Be abejonės, indaplovė – tai įrenginys, kuris labai padeda taupyti ir laiką, ir jėgas, ir išteklius. Minimalistinio dizaino „BEKO BDFN26640XC“ puikiai atrodys bet kokio stiliaus virtuvėje, o ypatingą į ją dėmesį verta atkreipti šeimoms, mat vienu plovimu čia galima bus išplauti iki 16 indų komplektų. Inverterinio variklio dėka indaplovė veikia labai tyliai, todėl tikrai neerzina. Indaplovė turi daugybę naudingų funkcijų ir programų, o kasdien itin pravers greito plovimo funkcija ir „Quick&Shine“ programa, kurios dėka indus išplausite vos per 58 min.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *