Barzdaskutės

Daugeliui vyrų skutimasis yra kasdienė procedūra. Skustuvai tapo tobulesni, jie mažiau dirgina odą. Elektriniai skustuvai yra patogūs, jais lengva naudotis, jie nuskuta greitai, išvengiama įsibrėžimų ar įsipjovimų.

Vis populiarėja tendencija tvarkyti ir šalinti veido bei kūno plaukus. Siūlomas platus priežiūros gaminių, skirtų vyrams, asortimentas.

Mūsų vadove paaiškinami pagrindiniai skirtingų siūlomų gaminių privalumai ir kai kurios pagrindinės jų savybės.

 

Pirkdami barzdaskutę atkreipkite dėmesį į:

 

Skustuvų ir odos priežiūros prietaisų tipai

Elektriniai skustuvai – dabar dauguma elektros skustuvų yra įkraunami, todėl juos galima naudoti kelionėje, kai nėra prieinamas kištukinis lizdas. Atkreipkite dėmesį į elektrinius drėgno arba sauso skutimo skustuvus. Kai kurias barzdaskutes galima plauti po tekančiu vandeniu, o tai labai palengvina jų priežiūrą. Be to, yra net tokių, kurių valyti apskritai nereikia – jos išsivalo savaime.

Kai kurie elektriniai skustuvai skutantis paskirsto drėkinamąją priemonę, o tai labai naudinga, jeigu jūsų oda yra jautri. Drėkinamoji priemonė taip pat surenka nuskustus plaukus, todėl tokius skustuvus labai lengva valyti.

Be to, nepamirškite ir skutimosi priedų. pavyzdžiui, kelioninių drėgmei atsparių krepšelių, naujų galvučių ir minkštinamųjų odos priemonių.

 

Rotaciniai skustuvai

Dauguma rotacinių skustuvų turi dvi arba tris besisukiojančias galvutes, kurios, prieš nuskusdamos šerius, iš pradžių kilsteli juos nuo odos. Šie skustuvai puikiai nuskuta veido plaukus, tačiau kaklą jais nuskusti sudėtinga. Būtent tai ir išskiria geriausius skustuvus iš kitų. Geriausi vyriški skustuvai turi aplink savo ašį besisukančius rotorius, kurie prisitaiko prie veido kontūrų. Taip pat kartais šie skustuvai turi antgalį  ilgesniems plaukams ir žandenų linijai skusti.

 

„Foil“ (tinklelio tipo) skustuvai

„Foil“ (tinklelio tipo) skustuvuose už apsauginio tinklelio yra įtaisyti dideliu greičiu judantys skutimo peiliukai. Paprastai šie skustuvai turi 1 – 4 tinklelius  –  kuo daugiau tinklelių, tuo švariau nuskutama oda.

Palyginti su rotaciniais skustuvais, tinklelio tipo skustuvų paviršiaus plotas yra mažesnis ir dažnai skutimasis užtrunka ilgiau. Tinklelio tipo skustuvai dažniausiai labiau tinka jaunesnei ir jautresnei odai.

 

Plaukų kirpimo mašinėlės

Elektrinės plaukų kirpimo mašinėlės yra puiki priemonė, kuri padeda išlaikyti tvarkingą šukuoseną. Kokybiškos plaukų kirpimo mašinėlės turės novatoriškus, keramika arba titanu padengtus peiliukus bei įvairius antgalius – taip galima nusikirpti įvairiai ir pasirinkti norimą plaukų ilgį.

 

Veido ir kūno priežiūra

Atsiranda nauja tendencija ne visiškai pašalinti plaukus, o tiesiog sutvarkyti ir patrumpinti plaukus tam tikrose srityse. Šiuolaikinis vyras gali rinktis iš įvairiausių priežiūros gaminių. Jeigu norite, kad jūsų barzda būtų tvarkinga ir prižiūrėta, pabandykite naudoti belaides barzdos kirpimo mašinėles,  geriausia tokias, kuriomis galima rinktis iš kelių skirtingų ilgių nustatymų.

Jautresnėms vietoms siūlomos įvairios nosies ir ausų plaukų kirpimo mašinėlės bei kūno plaukų šalinimo mašinėlės. Taip pat galite įsigyti asmeninį priežiūros rinkinį, kuriame rasite įvairių galvučių ir priedų, skirtų prižiūrėti visą kūną.

One comment

Comments are closed.