Aukšto slėgio plovyklos

Aukšto slėgio plovyklos yra puikus daiktas tiems, kurie gyvena name – su aukšto slėgio plovykla galėsite nuveikti labai daug, o svarbiausia – vargintis reikės žymiai mažiau. Aukšto slėgio plovyklos gali būti tiek galingos, tiek paprastesnės, skirtos įprastam namų naudojimui. Jeigu žinosite, ko jūs norite iš aukšto slėgio plovyklos, ją išsirinkti bus žymiai paprasčiau, kadangi kiekviena iš jų yra pritaikytą didesniems ar mažesniems poreikiams. Šis gidas apžvelgs aukšto slėgio plovyklas ir padės išsirinkti būtent jums labiausiai tinkančią.

 

Skirtingų tipų slėginės plovyklos

Aukšto slėgio plovyklos būna keturių tipų – elektra varomos, benzinu varomos .

 

Elektra varomos plovyklos

Elektra varomos slėginės plovyklos paprastai nėra tokios galingos, kaip benzinu varomi analogai. Kaip ten bebūtų, 240 voltų modeliai yra žymiai galingesni, negu 110 voltų modeliai. Kai kurių plovyklų voltažas (tuo pačiu ir galia) yra reguliuojama, kadangi 240 voltų išgauti galima ne visose vietose (pvz sodybose ar kaimuose). Paprastai elektra varomos plovyklos naudojamos komerciniams tikslams, o jų pernešimas nėra labai sudėtingas.

 

Benzinu varomos plovyklos

Benzininės aukšto slėgio plovyklos yra bene populiariausio tipo plovyklos – ko gero dėl to, kad būtent jos sukuria didžiausią slėgį. Paprastai šios plovyklos yra montuojamos ant nešiojamų vežimėlių. Šios plovyklos yra populiariausios tikrai ne šiaip sau, todėl jeigu ir jums reikia milžiniškos galios – nedvejodami rinkitės benzinu varomą plovyklą.

 

Karšto vandens slėgio plovyklos

Plovyklos, kurios pumpuoja įkaitintą vandenį paprastai skirtos tiems žmonėms, kuriems reikia pašalinti kiek didesnius ir sunkiau pašalinamus nešvarumus. Paprastai šios plovyklos taip pat varomos benzinu. Jeigu pirksite šio tipo įrenginį – pasiruoškite mokėti daug, kadangi šios plovyklos kainuoja daugiau.

 

Cheminių mišinių aukšto slėgio plovyklos

Tokios plovyklos pasižymi didžiuliu efektyvumu, kovojant su mažiau įprasto tipo dėmėmis. Paprastai į šių plovyklų vandenį yra įmaišomas muilas ar papildomas cheminis skystis (jų taip pat yra mūsų parduotuvėje) ir būtent dėl to šių plovyklų efektyvumas yra didesnis.

 

Kokią plovyklą naudoti man?

  • Jeigu ruošiatės savo plovyklą naudoti automobilio plovimui – rinkitės mažiau galingą plovyklą, kadangi pernelyg galinga aukšto slėgio plovykla gali apgadinti jūsų automobilį.
  • Dažų pašalinimas – šiam darbui atlikti rekomenduojame benzinu varomą plovyklą, tačiau įsitikinkite, kad medžiaga, nuo kurios bus nuiminėjami dažai, nebus pažeista didžiulio spaudimo.
  • Gyvūnų plovimas – tokiam darbui, savaime aišku, reikia kuo mažesnę galią turinčios plovyklos, kadangi per didelis spaudimas jūsų augintinį gali tiesiog pargriauti ir net sužeisti.
  • Pastatų plovimas – jeigu ruošiatės plauti pastatus, rekomenduojame karšto vandens arba cheminių mišinių tipo plovyklas – jos nėra labai galingos, tačiau pastatų valymui jos pakankamai efektyvios.

Dabar, ko gero, jau žinote, kokios plovyklos jums reikia? Puiku! Tai dar vienas daiktas, pakeisiantis jūsų gyvenimą – su aukšto slėgio plovykla jums reikės vargti žymiai mažiau, negu įprastai – apie nugaros lankstymą, trynimus ir kitus nelabai malonius dalykus galėsite užmiršti!