Asus šaiposi iš auksinio Apple Watch laikrodžio

Po pirmadienį įvykusios Apple konferencijos Yerba Buena Center pasklido daug atgarsių apie kompanijos iš Kupertino išmanųjį laikrodį. Ši situacija žinoma, nepatiko kitiems gamintojams, kurie jau ir anksčiau siūlė panašius įrenginius. Štai Asus nusprendė pašiepti Apple Watch įrenginį ir parengė reklamą, kurioje šaipomasi iš žmonių, susidomėjusių brangiausiomis Apple išmanaus lairodžio versijomis.

Pagrindinė Asus opozicijos priežastis yra ta, kad jau seniai šios kompanijos pasiūloje yra ZenWatch laikrodis, skirtas asmenims, kurie vertina elegantišką dizainą. Skirtumas tarp jų yra tas, kad taivaniečių siūlomas įrenginys yra konkurentas kainos atžvilgiu pigiausiai Apple išmanaus laikrodžio versijai, o ne virš 10 tūkstančių dolerių kainuojančiam variantui. Tiesa, ZenWatch nėra pagamintas iš tauriojo metalo, tačiau pasižymi harmoningu dizainu, aukštos kokybės gamyba bei turi odinį dirželį. Jo viduje –  1,63 colių AMOLED ekranas su 320 × 320 pikselių skiriamąja geba, 512 MB RAM, Qualcomm Snapdragon 400 procesorius su 1,2 GHz taktiniu dažniu bei 4 GB atminties duomenims, o jo kaina nesiekia 300 eurų.

Pasak Asus, būtent toks įrenginys gali pretenduoti tapti prabangos produktu, o išmanusis laikrodis, kainuojantis virš 10 tūkstančių dolerių yra labai perdėtas dalykas. Savo nuomonę taivaniečiai nusprendė išreikšti pasitelkdami specialią reklaminę vaizdinę medžiagą, kurioje vienareikšmiškai komunikuojama kompanijos pozicija auksinio Apple Watch klausimu. Reklama įgavo humoristinio pirkimo gido formą. Toks laisvas rinkodaros požiūris įgijo daugelio interneto naudotojų palankumą, tačiau, žinoma, atsirado ir Apple gynėjų. Ką gi, sunku nuspręsti, kad yra labiau ar mažiau teisus, nes šiuo metu naujųjų technologijų fanų visuomenė teigia, kad išmaniesiems laikrodžiams dar toli iki tobulumo…, tam Apple sukurtam įrenginiui – taip pat.

 

Šaltinis: ASUS