Asmenukėms skirtas naujasis „Sony“ išmanusis telefonas – kaip kvepalų buteliukas

Išmaniųjų telefonų gamintojai bet kokia kaina siekia nustebinti klientus. Todėl kol kas lanksčius ekranus paliko nuošaly ir nusprendė palengvinti gyvenimą asmenukių mėgėjams.

Asmenukių mada – pačiame įkarštyje ir to fakto, žinoma, negali nepastebėti mobiliųjų įrenginių gamintojai. Neseniai „Huawei“ pristatė „Ascend P7“ modelį, kuris turi 8 megapikselių priekinę kamerą; prieš tai asmenukių fotografavimą palengvinančius įrenginius pristatė  „HTC“ („HTC One M8“) bei „Sony“ („Xperia C3“). Dabar vėl atėjo „Sony“ laikas ir šios kompanijos pasiūlymas gana stebina.

Išmanusis telefonas, kurio nuotraukos jau pasklido internete, atrodo kaip žiebtuvėlis ar kvepalų buteliukas. Įrenginys turi kamerą, kuri atrodo tarsi iš stiklo, blykstę. Kamera pasižymi Wi-Fi Direct funkcija, panašiai kaip išoriniai „Sony“ objektyvai.

Oficiali šio keisto įrenginio premjera Kinijoje numatyta rytoj, rugpjūčio 22 d. Ar netradiciškai atrodantis išmanusis telefonas peržengs Kinijos rinkos ribas – nežinoma. Ten asmenukių mada kur kas populiaresnė nei tendencija senajame žemyne. Tačiau reikėtų pripažinti, kad „Sony“ telefonas turi labai moterišką dizainą.

Šaltinis: theverge.com