„Apple“ pristatė du „iPhone“ įrenginius ir laikrodį „Apple Watch“

Vakar specialios konferencijos metu gigantė iš Kupertino pristatė pasauliui du naujus „iPhone“ modelius bei išmanųjį laikrodį – „Apple Watch“.

1.jpg

Gandai pasitvirtino – „Apple“ produktų fanai gavo ne vieną, o du naujus „iPhone“ modelius: 4,7 colių „iPhone 6“ (skiriamoji geba yra 1334×750 pikselių) ir 5,5 colių „iPhone 6 Plus“ (1920×1080 pikselių skiriamoji geba). Išskyrus šią detalę, abu telefonai yra beveik identiški, tačiau „iPhone 6 Plus“ gaus nežymiai pakeistą iOS operacinės sistemos versiją, kurioje bus panaudoti didesnio ekrano privalumai.

7.jpg

8.jpg

Naujųjų „iPhone“ įrenginių procesorius yra net 50 kartų spartesnis nei tas, kurį turėjo pirmoji šio įrenginio versija.

„iPhone 6“ įrenginiai pasižymės taip pat geresnėmis kameromis, pajėgiomis fiksuoti video 240 kadrų per sekundę su ypatingai sparčiu automatiniu fokusavimu ir nauja vaizdo stabilizacijos sistema.

9.jpg

Kita naujiena – Voice over LTE technologijos, užtikrinančios labai aukštos audio kokybės pokalbius išmaniuosiuose telefonuose pritaikymas. Be to, „Apple“ apsisprendė dėl NFC ir pristatė asmeninę mokėjimo sistemą „Apple Pay“. Sistema turėtų būti išskirtinai saugi lyginant su panašiais konkuruojančiais sprendimais.

14.jpg

Abu „iPhone 6“ bus ypatingai ploni – „iPhone 6“ šonas sieks 6,9 mm, o „iPhone 6 Plus“ 7,1 mm.

4.jpg

Su mažiausia atminties versija „iPhone 6“ turės kainuoti 199 dolerių, o  „iPhone 6 Plus“ – 299 dolerių su dviejų metų aboneninte sutartimi.

Kai jau atrodė, kad „Apple“ konferencija baigėsi, Tim Cook nustebino žiūrovus informuodamas, kad „turi dar vieną dalyką“. Jis turėjo omeny išmanųjį laikrodį, minimalistiniu „Watch“ pavadinimu. Originaliai jame pritaikytas navigacijos klausimas – be jutiklinio ekrano „Watch“ taip pat turi skaitmenę rodyklę valandų nustatymui kaip tradiciniame laikrodyje, kuri bus atsakinga už nustatymų įvedimą ir turinį bei atliks „Home“ mygtuko funkciją. „Apple“ labai didžiuojasi savo įrenginiu – Tim Cook prilygino jį pelytės įvedimui namų kompiuteriuose ar „Click Wheel“ „iPod“ įrenginiuose.

21.jpg

„Watch“ taip pat išsiskirs daugybe funkcijų, leidžiančių pritaikyti jo išvaizdą prie naudotojo poreikių.

16.jpg

Laikrodis bus aprūpintas turtingu skaitmeninių programėlių rinkiniu, tarp kurių atsiras muzikos grotuvas, Siri ar žemėlapiai. Pranešta, kad įrenginio kaina bus nuo 349 dolerių, o prieinamas rinkoje bus nuo 2015 metų.

https://www.youtube.com/watch?v=RS5mzvqWM-c&list=PLHFlHpPjgk713fMv5O4s4Fv7k6yTkXwkV&index=2