Antros kartos „Apple Watch SE“ apžvalga [VIDEO]

Apple Watch SE (2-nd Gen) apžvalga

Praėjus dvejiems metams po pirmojo „Apple Watch SE“ pasirodymo, į rinką „Apple“ išleido antros kartos „Apple Watch SE“. Varlė.lt specialistai apžvelgė, kokios naujovės įdiegtos naujajame išmaniajame laikrodyje.

„Apple Watch SE“ (2022) – dar lengvesnis ir spartesnis

Antros kartos „Apple Watch SE“ veikia to paties procesoriaus, kuriuo aprūpintas „Watch Series 8“ – „Apple SiP S8“ pagrindu. Tai lemia, jog naujasis „Watch SE“ yra net 20% spartesnis lyginant su pirmosios kartos „Apple Watch SE“ modeliu.

Korpusas pagamintas iš 100 % perdirbto aliuminio, dizainas išliko artimas pirmąjam „Watch SE“. Apatinis dangtelis, kuris pagamintas iš nailono kompozito, nulėmė tai, jog išmanusis laikrodis dabar yra lengvesnis. Antros kartos „Apple Watch SE“ yra prieinamas dviejų – 40 mm ir 44 mm dydžių bei trijų spalvų: „Midnight“, „Starlight“, ir „Silver“. Gamintojas taip pat siūlo ne tik kelis korpusų pasirinkimus, bet ir itin platų laikrodžio dirželių pasirinkimą, todėl papildomai įsigijus skirtingus dirželius galima lengvai keisti ir priderinti antros kartos „Apple Watch SE“ prie savo stiliaus. 

„Apple Watch SE“ (2022) funkcijos

Svarbu paminėti, kad nors „Apple Watch SE“ yra finansiškai prieinamiausias „Apple“ išmanusis laikrodis, antros kartos modelis yra aprūpintas tais pačiais jutikliais, kokius turi „Apple Watch Series 8“. Svarbiausi iš jų – naujas giroskopas ir patobulintas akselerometras, kurie leidžia naudoti avarijos aptikimo „Crash Detection“ funkciją. Įvykus avarijai, išmanusis laikrodis per 10 sekundžių automatiškai atpažins įvykį ir pasiūlys iškviesti pagalbą.

Antros kartos  „Apple Watch SE“ turi visas funkcijas, kuriomis pasižymėjo jo pirmtakas: miego stebėjimą, kritimo aptikimą, „Retina“ OLED ekraną, atsparumą vandeniui iki 50 m.

„Apple Watch SE“ įspės jus, jei pulso dažnis bus per aukštas ar per žemas. GPS ir kompasas pravers situacijose, kai reikia nustatyti vietą ar judėjimo kryptį kokiame nors žygyje. Standartiškai įmontuotas giroskopas, apšvietimo jutiklis ir akcelerometras. Išmaniajame laikrodyje yra daugybė treniruočių programų, kurios leis sekti savo pasiekimus sportuojant.

Pasak gamintojo, antros kartos „Apple Watch SE“ su visomis papildomomis funkcijomis, baterija veikia iki 18 valandų, t. y. tiek pat, kiek ir ankstesnio „SE“ modelio.

Puikus išmanusis laikrodis tiek vaikams, tiek senjorams

Antros kartos „Apple Watch SE“ naudotojams suteikiama prieiga prie vadinamosios šeimos konfigūracijos („Family Setup“), kuri leidžia nuotoliniu būdu konfigūruoti „Apple Watch“, net jei jo naudotojas neturi „iPhone“. Ši funkcija gali praversti tėvams, norintiems valdyti savo vaikų įrenginius, ir senjorams, kurie galbūt ne iki galo patys gali išnaudoti išmanaus laikrodžio galimybes. 

Bluetooth dėka išmanųjį laikrodį galima lengvai  prijungti prie belaidžių „AirPods“ ausinių – tai mėgstamo grojaraščio valdymą padaro itin patogiu. Norint padidinti garsą, užtenka pasukti „Digital Crown“ ratuką. O jei prireikia sustabdyti grojamą muziką, laikrodyje tereikia paspausti „Stop“. Be to, „Apple Music“ programėlėje esančios dainos  vos keliais paspaudimais gali būti perkeltos į „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį, todėl bėgiodami galite drąsiai palikti telefoną namuose.

Jei norite visapusiškos „Apple Watch“ patirties ir visų pažangių funkcijų, rekomenduojama rinktis „Apple Watch Series 8“, tačiau daugelis naudotojų viską, ko jiems reikia, tikrai ras naujajame, antros kartos „Watch SE“ modelyje – ne tik visapusišką aktyvumo ir miego stebėjimą, bet ir galimybę atsiskaityti bekontakčiu būdu su „Apple Pay“.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *