Anonsuotas The Witcher 3: Wild Hunt

Lenkų studija CD Projekt RED atskleidė trečiąją Raganiaus RPG žaidimų serijos dalį The Witcher 3: Wild Hunt. Pirmosios detalės apie žaidimą debiutavo Game Informer žurnale. Leidinio autoriai atskleidžia, jog The Witcher 3 pasirodymas numatomas 2014 metais tiek PC, tiek naujosios kartos konsolėms.

The Witcher 3: Wild Hunt, priešingai nei abu pirmtakai, bus atviro pasaulio ir apjungs monstrų žudymą, platų pasaulį bei intriguojantį siužetą. Kūrėjai teigia, kad su šiuo žaidimu pasibaigs raganiaus Geralto istorija ir taip serija pavirs trilogija.

Žadama, kad žaidimo pasaulis bus 20 proc. didesnis už Skyrim žemyną ir bent 30 kartų didesnis už The Witcher 2 plotą, tad žaidėjui nukeliauti nuo vieno žemyno krašto iki kito raitomis užtruks mažiausiai apie 30-40 minučių.

Žaidimas kuriamas patobulintu REDengine varikliu, atnaujinta kovos sistema suteiks dar didesnių galimybių grakščiai įveikti priešininkus. Dideli pokyčiai žadami ir inventoriuje bei daiktų gaminimo sistemoje. Žaidėjas turės visišką laisvę ir, ignoravęs siužetinę liniją galės laisvai vykdyti šalutines užduotis ar tyrinėti pasaulį.