84 colių „Surface Hub“ kainuos 20 tūkst. dolerių

Apie „Microsoft Surface Hub“ buvo pranešta šių metų sausio mėnesį. Šis įrenginys – tai didelis monoblokas, sukurtas specialiai konferencijų salėms ir kitoms vietoms, kur vyksta smegenų šturmai. Trečiadienį „Microsoft“ kompanija pranešė, jog išankstinė prekyba šiais įrenginiais prasidės jau liepą; 84 colių versija kainuos 19 999 dolerius, o 55 colių modelį galima bus įsigyti už 6 999 dolerius. Daugeliui ko gero tokios kainos gali pasirodyti neįtikėtinai didelės, tačiau nereikėtų pamiršti, jog tai ne šiaip monitorius, o pilnavertis kompiuteris, veikiantis „Windows 10“ pagrindu, kuriame galima paleisti bet kokią programėlę, skirtą „Windows“ operacinei sistemai. Be to, „Microsoft“ kompanija, remdamasi tradicinių sistemų, skirtų vaizdo ir telekonferencijoms, kainų duomenimis, savo įrenginių kainą traktuoja kaip pakankamai konkurencingą.

surface-hub

Reikėtų pažymėti, jog „Hub“ pakankamai paprasta naudotis. Siekiant pradėti darbą nebūtina prisijungti prie sistemos: šiuo atveju įrenginį galima naudoti kaip interaktyvią lentą. Komplektacijoje yra du paspaudimui jautrūs stiliai. Magnetų dėka priedai tvirtinami prie šoninės ekrano pusės, kur yra automatiškai įkraunami. Ekranas palaiko 100 vienalaikio prisilietimo taškų, o tai reiškia, kad tuo pačiu metu juo naudotis gali daug žmonių.

surface-hub4

„Surface Hub“ yra įdiegta „Skype“ programa, todėl konferencijos metu galima paprastai palaikyti ryšį su darbuotojais, kurie šią akimirką negali fiziškai dalyvauti. Viskas, kas vaizduojama ekrane, taip pat bus rodoma ir žmonių, nuotoliniu būdu stebinčių renginį, įrenginiuose. Pasibaigus konferencijai ar kitam renginiui, „Surface Hub“ išsiųs visiems laiškus su pagrindinėmis renginio metu padarytomis pastabomis ir automatiškai pasirengs kitam darbo seansui ištrindamas visus ankstesnio renginio duomenis.

Šaltinis: engadget.com