5 gundančios kvepalų moterims naujienos, kurios vilios 2017-aisiais

Kvepalai moterims

Kvepalai moterims gali sužadinti pojūčius, pakelti nuotaiką ir suteikti pasitikėjimo savimi. Žinoma, kiekviena moteris turi savo mėgstamiausius kvepalus, tačiau kartais tikrai verta nukeliauti į parfumerijos pasaulį ir susipažinti su naujienomis.

Varle.lt projektų vadovės Inetos Meškelevičiūtės teigimu, nors kai kurių šių kvepalų moterims prekyboje dar nerasime, tačiau jau galima prognozuoti, kokie bus pirmojo 2017 metų pusmečių kvepalų moterims hitai.

1.     „Dolce&Gabbana Velvet Cypress“

Šių „Dolce & Gabbana“ kvepalų pasirodymas yra numatytas 2017 metų kovą. Tai gaivus ir lengvas aromatas, kuris kartu pasižymi ir tam tikra galia, vyriška nata. „Dolce&Gabbana Velvet Cypress“ kvepaluose galima pajusti Viduržemio jūros regiono kvapus: Italijos kiparisus ir Sicilijos citriną.

Dolce&Gabbana Velvet Cypress

2.     „DKNY Be Tempted Eau Blush“

„DKNY“ prekės ženklo obuoliukų aromatas jau turi platų ištikimų gerbėjų ratą. „DKNY“ naujiena „Be Tempted Eau Blush“ prekyboje pasirodys 2017 metų kovo mėnesį. Viršutinės (galvos) natos čia yra rausvieji greifrutai, magnolija, raudonieji apelsinai ir raudonieji serbentai. Be to, naujoje „DKNY“ kvepalų moterims kompozicijoje atsirado bijūnų, jazminų, abrikosų ir medienos aromatai.

DKNY Be Tempted Eau Blush

3.     „Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock“

Naujosios populiarių „Black Opium“ kvepalų versijos premjera numatyta 2017 metų vasarį. Šie „Yves Saint Laurent“ kvepalai yra ypatingai moteriški ir saldūs. Čia rasime citrinos ir kriaušės, frezijų, gardenijų ir apelsinų žiedų aromatų natas.

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

4.     „Jimmy Choo L’Eau“

Naujausiuose Juliette Karagueuzoglou sukurtuose kvepaluose ryškiausios yra rūgščios bergamotės ir hibiskuso natos, kurias lydi saldūs bijūnų ir persikų aromatai. „Jimmy Choo L’Eau“ kvepalų moterims premjera įvykti turėtų 2017 metų sausio pabaigoje.

Jimmy Choo L'Eau

5.     „Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss“

Sausio mėnesį prekyboje taip pat turėtų atsirasti „Marc Jacobs“ kvepalų moterims naujiena. Tai eilinė „Daisy“ kvepalų moterims versija, šįkart – „Kiss“ pavadinimu. Aromatą sukūrė Olivier Cresp. „Marc Jacobs“ naujienoje rasime juodųjų serbentų, rausvųjų pipirų ir bijūnų natas.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss

Kvepalų išpardavimas