Žirklės "SAKUtto Cut Standart", melsvos NH-SS175B
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Žirklės "SAKUtto Cut Standart", melsvos NH-SS175B kaina
add to cart Į krepšelį 8.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 8.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Nakabayashi
Itin aštrios – dėl ypatingo ašmenų galandimo šios žirklės kerpa lengvai ir tiksliai.
Kodėl verta rinktis?
Lengvas kirpimas – ašmenys slysta lengvai ir be pasipriešinimo.
Patvarios medžiagos – titano danga apsaugo žirkles nuo rūdžių ir kitų pažeidimų.
Ašmenų ilgis: 66 mm
Bendras žirklių ilgis: 175 mm
Specifikacija
  • Gamintojas Standart
  • Modelis
    NH-SS175B
  • Produktas sukurtas Japonijoje
  • Modelio pavadinimas
    NH-SS175B
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Žirklės "SAKUtto Cut Standart", rausvos NH-SS175P kaina
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
3M Žirklės SCOTCH Precision ,18 cm kaina
AW-Tools AWTOOLS ŽIRKLĖS 5vnt. kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Chanel Poudre Universelle Libre Loose Powder, 6 g kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Atmosphera Lamp Boho stalinis šviestuvas ADRIA aukštis 38 cm kaina
Atmosphera Lamp ARTHUS trikojis toršeras, 163 cm kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Lily Lolo Waikiki mineralinė įdegio pudra kaina
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Bgs Technic Smūginė galvutė šešiakampė | 6,3 mm (1/4") | 4 mm (7284) kaina