Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
• A4 formatas
• Svertinis mechanizmas, kuris atsidaro 180 laipsnių kampu
• Dengti spalvoto plastiko plėvele iš vienos pusės
• Speciali kiaurymė leidžia segtuvą patogiai ištraukti iš lentynos
• Nugarėlės plotis 80 mm
• Sertifikuota FSC
• Skaidri kišenėlė etiketei
.
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Kartonas |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Maksimali talpa | 600 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Žiedų kiekis | 2 |
| Sutvirtinti kraštai | Ne |
| Nugarinė etiketė | Taip |
| Nugarėlės plotis | 8 cm |
| Thumb skylė | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 285 mm |
| Aukštis | 318 mm |
| Svoris | 480 g |
| Matmenys (wxdxh) | 80 x 285 x 318 mm |
| Modelio pavadinimas | 10050036 |