Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Vidinė spalva | Balta |
| Maksimali talpa | 230 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Žiedo skersmuo | 2,5 cm |
| Žiedų kiekis | 2 |
| Nugarėlės plotis | 4 cm |
| Mechanizmo tipas | 2d |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 275 mm |
| Aukštis | 318 mm |
| Svoris | 340 g |
| Matmenys (wxdxh) | 40 x 275 x 318 mm |
| Modelio pavadinimas | 42410036 |