Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Formatas | 210 x 297 mm (a4) |
| Produkto spalva | Permatomas |
| Medžiaga | Pvc |
| Orientacija | Potretas |
| Įmautės anga | Viršus |
| Tvirtinimo angų skaičius | 11 |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Kopijavimo sauga | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 236 mm |
| Aukštis | 307 mm |
| Svoris | 40 g |
| Modelio pavadinimas | 47573003 |