Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Paskirtis | Saugykla |
| Medžiaga | Putplastis |
| Produkto spalva | Balta |
| Maksimali talpa | 350 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Nugarėlės plotis | 6,5 cm |
| Thumb skylė | Taip |
| Mechanizmo tipas | Svirtis |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 308 mm |
| Ilgis | 65 mm |
| Aukštis | 318 mm |
| Svoris | 480 g |
| Modelio pavadinimas | 10481001 |