Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Tipas | Įprastas dokumentų segtuvas |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Žalia, metalinis |
| Maksimali talpa | 200 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Įmaučių kiekis | 6 kišenės(ių) |
| Susegimo tipas | Elastinė juosta |
| Aplankų skaičius | 6 |
| Saugus transportavimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Combifile folder, standartinis aplankas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 254 mm |
| Ilgis | 330 mm |
| Aukštis | 38 mm |
| Svoris | 300 g |
| Modelio pavadinimas | 45890064 |