Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Susegimo pajėgumas | 30 lapai |
| Produkto spalva | Juoda, sidabras |
| Susegimo tipas | 100x p3 24/6, 140x p3 26/6 |
| Medžiaga | Metalas, plastikas |
| Sąsagėlių pakrovimo sistema | Viršus |
| Sankabėlių traukiklis | Taip |
| Sankabėlių traukiklio tipas | Integruotas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 145 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Svoris | 260 g |
| Pakuotės turinys | |
| Plieno tipas | Taip |
| Pridėtų sankabėlių skaičius | 200 vnt |
| Modelio pavadinimas | 55620094 |