Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Segikliai ir išsegikliai Wedo

(1)
Wedo segikliai ir išsegikliai - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Wedo segikliai ir išsegikliai vienos iš populiariausių mūsų prekių. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Wedo modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (4)
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €

Segikliai: ką būtina žinoti prieš įsigyjant?

Segiklis arba krokodilas yra vienas iš reikalingiausių kanceliarinių reikmenų, padedantis lengvai ir greitai bei tvarkingai susegti popieriaus lapus. Dažniausiai, jis naudoja specialias, metalines sąsagėles, kurios saugiai ir tvarkingai susega popieriaus lapus. Tai vienas iš tų kanceliarinių prietaisų, be kurių būtų sunku įsivaizduoti daugelį biuro, dokumentų tvarkymo darbų. Segiklių pasirinkimas yra tikrai platus: jie gali būti skirtingų dydžių, gebėti susegti skirtingą skaičių lapų. Todėl, norint pasirinkti tinkamą, prieš įsigyjant naują popieriaus lapų arba dokumentų segiklį, naudinga atsižvelgti į kelis aspektus, kurie garantuos sėkmingą apsipirkimą.

Visų pirma, naudinga žinoti, kad segikliai gali būti kelių rūšių. Popieriaus segikliai gali būti rankiniai arba elektriniai. Norint dokumentus susegti rankiniu segikliu, tam būtina naudoti rankų jėgą. Tačiau, šie segikliai yra lengvesni, juos galima su savimi nešiotis. Jie gali būti įprasti, standartiniai-kanceliariniai arba pramoniniai. Tuo tarpu, elektriniai segikliai naudoja energiją ir automatiškai susega lapus, nereikalaudami fizinių pastangų. Jie tinkami tuomet, kai lapus, dokumentus reikia susegti nuolatos, dideliais kiekiais. Dažniausiai, jie didesni ir sunkesni už rankinius segiklius, tačiau, taip pat, geba susegti didesnį kiekį lapų, vienu metu. Vis dėlto, jiems reikalingas elektros šaltinis, norint jais naudotis. Galiausiai, galite pasirinkti ir segiklį be sąsagėlių, kuris lapus susega išmušdamas nedidelę skylę popieriuje, ir užkišdamas skirtuką už paskutinio popieriaus lapo. Dažniausiai, šie segikliai gali susegti iki 10 lapų ir yra gaminami iš patvaraus plastiko.

Išsirinkę segiklio tipą, atsižvelkite į tai, kiek lapų jis gebės susegti vienu metu. Lapų kiekis, kurį segiklis geba susegti priklauso nuo jo modelio. Standartinis segiklis, dažniausiai, susega maždaug 30 lapų vienu metu. Tuo tarpu, galingas, pramoninis segiklis gali lengvai susegti daugiau nei 200 lapų, vienu metu. Priklausomai nuo to, kaip intensyviai naudosite segiklį, priklausys ir jo susegimo galios pasirinkimas. Jei segiklis naudingas tik namų naudojimui, turėtų pakakti ir iki 10-15 lapų vienu metu susegančio prietaiso. Jai segiklis yra naudojamas dažnai ir intensyviai, didesnį nei 20 lapų kiekį vienu metu gebantis susegti segiklis bus tinkamas pasirinkimas.

Labai svarbus yra segiklio patvarumas. Labai svarbu, kad segiklis būtų ilgaamžis. Žinoma, žema kaina gali būti viliojantis aspektas, tačiau, ilgainiui, tiesiog išleisite daugiau pinigų, kadangi, nuolat nekokybišką ir sugedusį segiklį teks keisti nauju. Nors plastikiniai segikliai yra pigesni ir lengvesni, jie nepasižymi ilgaamžiškumu. Dėl šios priežasties, rekomenduojama rinktis metalinius segiklius. Nepaisant jų didesnio svorio, jie bus tikrai patvarūs ir tarnaus ne vienus metus.

Na, o išsirinkus tinkamą segiklį popieriui, svarbu nepamiršti iš išsegiklio, kuris pravers norint pašalinti sąsagėles iš dokumentų. Išsegikliai padeda efektyviai ir be dokumentų ar popieriaus lapų pažeidimų pašalinti sąsagėles.

Segikliai ir išsegikliai – draugiška kaina perkant internetu

Lengvai, patogiai ir greitai susegsite popieriaus lapus ir dokumentus, turėdami tinkamą ir kokybišką segiklį. Tai puikus kanceliarinis prietaisas leidžiantis patogiai ir greitai palaikyti dokumentų tvarką. Na, o norint pašalinti sąsagėles greitai ir be pažeidimų – naudinga turėti sąsagėlių išsegiklį. Siūlome platų, įvairių popieriaus segiklių ir išsegiklių pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimus segiklius ir išsegiklius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Segikliai ir išsegikliai Wedo - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Segikliai ir išsegikliai Wedo kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Segikliai ir išsegikliai Wedo kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Segikliai ir išsegikliai Wedo kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 179 prekes, o kainos prasideda nuo 0.19 Eur