Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
USB laikmena Samsung BAR Plus, 256 GB, Juodos spalvos
Licencija 1 įrenginiui (PC arba Mac).
Programos: „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „OneNote“
| Techniniai reikalavimai | |
|---|---|
| Paskyra | „Microsoft“ paskyra |
| Ryšys | Įrenginys turi būti prijungtas prie interneto. |
| „Windows“ versija | „Windows 10/11“ (ARM pagrindu sukurtoms kompiuteriams reikalinga „Windows 11“) |
| „MacOS“ versija | Naujausia „MacOS“ versija |
| Minimalūs procesoriaus reikalavimai | 1,1 GHz dviejų branduolių procesorius |
| Minimalus RAM dydis | 4 GB |
| Disko vieta | 4 GB (asmeninis kompiuteris) / 10 GB („Mac“) |
| minimali ekrano skiriamoji geba | 1024 × 768 skiriamoji geba kompiuteriui, 1280 × 800 „Mac“ kompiuteriui |