Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 98.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 496.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 238.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 60.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Gaminio spalva | Black/silver |
| Kitos savybės | Cuts up to 10 sheets (80gsm) at a time;4 blades included; unique safecut blade cartridges encapsulates the stainless steel blade so it is only exposed when trimming, ensuring maximum safe & easy use; integrated storage for the safecut blade cartridges ensures accessories can be kept with the machine |
| Modelio pavadinimas | Trimmer electron a4 |
| Modelio pavadinimas | 5410401 |