Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
|
Base Material |
metalas/plastikas |
| Spalva | juoda |
| Pjovimo lapų talpa | 20 lapų |
| Pjovimo ilgis | 460mm |
| Keičiami peiliai | ne |
| Matmenys (A x P x G) | 10 x 22,5 x 67 cm |
| Svoris | 3,5kg |
| Kartonas | 1 vnt |
| Taikymas | biurams |
| Apsauga | SafeCut peiliai |
| Dydis/tipas | A3 |