Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 608.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 236.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 438.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 100.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Gaminio spalva | Black/silver |
| Kitos savybės | For safety the guard ensures machine can't be operated unless guard is in position; cuts up to 10 sheets of paper (80gsm) at a time; cutting guides for different size documents; paper clamp minimises paper movement when cutting |
| Modelio pavadinimas | guillotine fusion a3 |
| Modelio pavadinimas | 5410901 |