Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Casio SL-310UC yra kompaktiškas kišeninis skaičiuotuvas, skirtas pagrindiniams matematikos skaičiavimams.
Atmintis |
|
|---|---|
| Atminties laikmena | Nėra |
Dizainas |
|
| Forma | Kišeninis |
| Tipas | Pagrindinis |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpusas | Nėra |
Galia |
|
| Maitinimo šaltinis | Baterija/Saulės |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 50 g |
| Gylis | 118 mm |
| Aukštis | 8,4 mm |
| Plotis | 70 mm |
Veikimas |
|
| Mokesčių skaičiavimas | Taip |
| Pelno skaičiavimas | Taip |
Ekranas |
|
| Antras ekranas | Nėra |
| Skaitmenys | 10 skaitmenų |
| Ekrano pasvirimas | Nėra |
| Skaitmenų kablelio atskyrimas | Taip |