Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Mokslinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Automatinis trupmenų prastinimas | Taip |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 10 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 2 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Antras ekranas | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr44 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 15 mm |
| Aukštis | 161 mm |
| Svoris | 110 g |
| Modelio pavadinimas | SH-EL531TGWH |