Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Konstrukcija | |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valiutų keitimo skaičiuoklė | Ne |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Ne |
| Perjungimas tarp tikslaus ir iki dešimtųjų dalių apvalinto skaičiaus | Taip |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Neigimo klavišas | Taip |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Spausdinimo greitis | |
| Spauzdinimo būdas | Rašalo juosta |
| Spauzdinimo greitis | 2 lpm |
| Ritinio plotis | 5,8 cm |
| Maksimalus velenėlio plotis | 8 cm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Ac-baterija |
| Baterijos tipas | Cr2032 |
| Automatinis išjungimas | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 150 mm |
| Ilgis | 52 mm |
| Aukštis | 230 mm |
| Svoris | 500 g |
| Modelio pavadinimas | SH-EL1750V |