Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaičiuotuvas su 12-skaitmenų dviem eilutėmis, skirtas sudėtingiems matematikos skaičiavimams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Įmontuota galimybė | Taip |
| Tipas | Mokslo |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | Kišeninė |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinis | Baterija/Saulės energija |
Matmenys |
|
| Gylis | 13.8 mm |
| Plotis | 77 mm |
| Aukštis | 165 mm |
Veikimas |
|
| USB prievadas | Ne |
Ekranas |
|
| Ekrano eilučių skaičius | 2 eilutės |
| Skaitmenys | 12 skaitmenų |