Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Lotto Varta Photo V 76 PX
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt.
TOP susijusios paieškos
| Technical details | |
| Grynas (neto) svoris | 0.12 kg |
| Funkcijos | Percent key. square root. change sign. memory. double zero. grand total. tax calculation. vat / sales tax. delete. |
| Gamintojas | Citizen |
| Bendras svoris | 0.18 kg |
| Modelio pavadinimas | Wr 3000 |
| Gamintojo prekės serija | Skaičiuotuvas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Battery and solar powered |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Ekranas | |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 |
| Skaitmenys | 12 digits |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 140 g |
| Plotis | 10,5 cm |
| Aukštis | 3,8 cm |
| Gylis | 15,2 cm |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Modelio pavadinimas | 796950 |