Į krepšelį įdėtas didžiausias galimas šios prekės kiekis
Skaičiuotuvas CASIO SL-310UC, 118×70×8.4mm, juoda sp.
-
Varlė kodas
8117279
-
Liko tik: 5+ vnt.
Skaičiuotuvas CASIO SL-310UC, 118×70×8.4mm, juoda sp.
-
Varlė kodas
8117279
-
Liko tik: 5+ vnt.
Į krepšelį
13.99
€
Prekei atpigus, informuosime Jus el. paštu.
Jei nebenorite gauti pranešimo, spauskite čia.
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
Atsiimkite parduotuvėje
0 €
-
Vilniuje, Ukmergės g. 241gegužės 18d., pirmadienį.
0 €
-
Kituose miestuosegegužės 19d., antradienį.
0 €
Atsiimkite paštomatuose
nuo 1.39
€
-
SmartPosti paštomate gegužės 19d., antradienį.
1.39
€
-
Venipak paštomate gegužės 19d., antradienį.
1.79
€
-
LP Express paštomate gegužės 19d., antradienį.
1.99
€
-
Omniva paštomate gegužės 19d., antradienį.
1.99
€
-
DPD paštomate gegužės 19d., antradienį.
1.99
€
Pristatymas į namus
nuo 3.90
€
-
LP Express kurjeriu gegužės 19d., antradienį.
3.90
€
-
DPD kurjeriu gegužės 19d., antradienį.
3.90
€
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
13.99
€
Į krepšelį
13.99
€
Prekei atpigus, informuosime Jus el. paštu.
Jei nebenorite gauti pranešimo, spauskite čia.
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
Aprašymas
Automatinis vertimas
• 10 skaitmenų LC ekranas su funkciniais komandų ženklais
• Dviejų tipų maitinimas
• Baterija: 1 x LR54
• Koregavimo funkcija
• Su dėklu
• Profesionalus procentinis skaičiavimas
• Pelno marža su % - mygtuku
• Mokesčių apskaičiavimas
• 4 atminties mygtukai
• 3-jų skaitmenų atskyrimas kableliais
• Pliuso/minuso mygtukas
• Grįžimo mygtukas
• Kvadratinė šaknis
• Laiko skaičiavimas
• Pažangioji logika
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje?
Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
Specifikacija
| Konstrukcija |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Veikimo charakteristikos |
| Mokesčių apskaičiavimas | Taip |
| Pelno apskaičiavimas | Taip |
| Ekranas |
| Skaitmenys | 10 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Skaitmenų išskyrimas kableliais | Taip |
| Antras ekranas | Ne |
| Atmintis |
| Saugojimo medijos tipas | Nepasiekiama |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 70 mm |
| Ilgis | 118 mm |
| Aukštis | 8,4 mm |
| Svoris | 50 g |
|
| Modelio pavadinimas | SL-310UC-BK |
Šią prekę rasite filtruose
Panašios prekės
-
2-3 d. d.
-
Liko tik: 5+ vnt.
13.99
€
-
5.0
(14)
-
2-3 d. d.
-
Liko tik: 5+ vnt.
11.81
€