Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Mokslinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Danga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Užrašas simboliais | Trupmena, kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Dešimtainės dalys, trupmena, proc. |
| Atsitiktinių / sveikųjų skaičių generatorius | Taip |
| Didžiausias lygių skliaustuose skaičius | 18 |
| Ekranas | |
| Rodomų eilučių skaičius | 2 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Antras ekranas | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties registras | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Aa |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 77 mm |
| Ilgis | 162 mm |
| Aukštis | 14 mm |
| Svoris | 105 g |
| Modelio pavadinimas | FX-220PLUS-2 |