Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Lotto Varta Photo V 76 PX
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt.
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 170.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 70.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 210.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Modelio pavadinimas | As-120 hb emea |
| Gamintojo prekės serija | Skaičiuotuvas |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Dual power (solar & battery) |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 10 cm |
| Aukštis | 14.5 cm |
| Svoris | 108 g |
| Gylis | 3.35 cm |
| Modelio pavadinimas | 4549292108538 |