Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brolis |
| Grynasis svoris | 0,16 kg |
| Bendras svoris | 0,18 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,02 kg |
| TI svoris (kg) | 0,67 kg |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Bendras gylis (mm) | 135,00 mm |
| Bendras plotis (mm) | 135,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 45,00 mm |
| Popierius / kartonas | 20,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | BAE001 |
| Gamintojo prekės serija | Ličio jonų spausdintuvo baterija |
| Suderinami produktai | Brother PT-P750W; Brother P-Touch PT-750TDI, PT-E300, PT-E300VP, PT-E500, PT-E500VP, PT-E550W, PT-E550WSP, PT-E550WVP, PT-H300, PT-H300LI, PT-H500, PT-H500LI, PT-H75, PT-H75S, PT-P750W; Brother P-Touch EDGE PT-P750WVP |
| Paletės kiekis | 2107 dalių |
| Prodiuseris | Brolis |
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Suderinamumas | P-touch h300/li |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (li-ion) |
| Baterijos talpa | 1900 mah |
| Baterijos įtampa | 7,2 v |
| Modelio pavadinimas | BAE001 |