Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Mėlyna, metalinis |
| Orientacija | Potretas |
| Maksimali talpa | 150 lapai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 235 mm |
| Ilgis | 8 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Svoris | 110 g |
| Modelio pavadinimas | 45990051 |