Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Maksimali talpa | 150 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Susegimo tipas | Elastinė juosta |
| Aplankų skaičius | 3 |
| Saugus transportavimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Combifile folder, lapas, standartinis aplankas |
| Rekomenduojamas naudojimas | Dėžutėse su dokumentų aplankais |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 235 mm |
| Ilgis | 320 mm |
| Aukštis | 8 mm |
| Svoris | 110 g |
| Modelio pavadinimas | 39770069 |