Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techniniai duomenys | |
| Forma | Specialus |
| Produkto spalva | Balta |
| Pado plotis (maks.) | 7,6 cm |
| Pado aukštis (maks.) | 7,6 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 110 mm |
| Ilgis | 90 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Padų skaičius pakuotėje | 1 |
| Lapelių skaičius pakuotėje | 90 lapai |
| Modelio pavadinimas | CAT-330 |