Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
• Minkštas silikoninis antgalis apsaugo jutiklinį ekraną nuo įbrėžimų ir žymių
• Aukštos kokybės rašiklis (keičiama šerdele)
• Integruota lazerinė rodyklė
• Integruotas LED žibintuvėlis
• Komplekte 3vnt elementų ( 3 AAA)
• Svoris 40g.
| Savybės | |
| Įrenginio suderinamumas | Universalus |
| Modelio suderinamumas | Universalus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Žalvaris, silikonas |
| Baterijos tipas | Lr41 |
| Integruotas rašiklis | Taip |
| Įtaisytas lazerinis žymeklis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 40 g |
| Plotis | 143 mm |
| Ilgis | 14 mm |
| Aukštis | 11 mm |
| Modelio pavadinimas | 64140095 |