Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernaus dizaino. Skirtas A4 formato dokumentams laikyti. Matmenys: 250 x 75 x 310 mm. Dėžutėje 6 vnt.
| Savybės | |
| Medžiaga | Polistirenas |
| Produkto spalva | Permatomas |
| Formatas | A4 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 78 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Ilgis | 27,8 cm |
| Svoris | 330 g |
| Interjero matmenys | 70 x 270 x 315 mm |
| Matmenys (wxdxh) | 78 x 278 x 300 mm |
| Modelio pavadinimas | 24760003 |