Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Medžiaga | Polistirenas |
| Produkto spalva | Mėlyna, metalinis |
| Formatas | A4 |
| Didinimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 267 mm |
| Ilgis | 33,6 cm |
| Aukštis | 49 mm |
| Svoris | 380 g |
| Modelio pavadinimas | 53611036 |